O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3617
  • Liczba komentarzy 97
  • Polecenia 152

Komentarze

1

Mam nadzieję, że Klub nadal będzie ściągał piłkarzy na tej zasadzie i dziwię się dlaczego w ostatnich latach przynajmniej kilku darmowych nie zakontraktowaliśmy (w sumie to się nie dziwię -> Bartomeu...).
Zamiast kupować zawodników, którzy byli ściągani jako zastępcy graczy pierwszego składu to spokojnie mogliśmy powalczyć o angaż z wolnego transferu.

0

Kiedy Rakitić przychodził do nas w 2014 roku nie wierzyłem, że stanie się tak wielkim symbolem. Myślałem, że pogra z dwa sezony, a potem go sprzedamy za grosze. Tymczasem jego osiągnięcia i wyniki są imponujące. Nigdy nie zapomnę jego pięknych goli z dystansu. Znakomicie wypełnił lukę po Xavim.
Dzięki za wszystko Ivan ;)

1

Widzę, że wszyscy obwiniają tylko Arthura, a prawda jest taka, że to bartomeu i reszta jego bandy wypchała go z klubu, bo potrzebowali pieniędzy. Arthur od dziecka marzył o transferze do Barcelony i jak wreszcie marzenie się spełniło to potraktowali go jak śmiecia! Wcale mu się nie dziwię, że po takim policzku nie chce wracać do Barcelony. Ja na jego miejscu zrobiłbym to samo. Kolejne ,,genialne" interesy naszego prezydenta doprowadzają do tego, że Klub traci pieniądze, a nasz skład za kilka sezonów będzie wyglądał jak zespół old boyów (młodych wyrzucają, a starych sprowadzają). Niech w końcu Laporta zastąpi tego zakichanego pajaca, bo inaczej skończymy na poziomie Sevilli lub Milanu.

5

Tego faceta widzę w naszej bramce przez wiele lat. Nowa umowa dla niego to wymóg. ;)

43

Kolejny niepotrzebny wysiłek dla piłkarzy. Stary format był lepszy. Za niedługo pieniądze będą grały za piłkarzy. Do tego to wszystko zmierza.

Zobacz wszystkie

43

Kolejny niepotrzebny wysiłek dla piłkarzy. Stary format był lepszy. Za niedługo pieniądze będą grały za piłkarzy. Do tego to wszystko zmierza.

23

Według mnie nie powinniśmy wydawać wiele na konkurenta dla Alby. W nowym sezonie Jordi znowu rozegra ponad 70% wszystkich meczów. Taki Felipe Luis za free byłby dobrą opcją. Dopiero gdy Alba będzie słabo grał jak już będzie stary to powinniśmy zainwestować w jakiegoś solidnego LO. Marzy mi się powrót Grimaldo do Barcy. :)

15

No nie... A ja już powoli odliczałem kiedy ta umowa w końcu się skończy. W PESa grałem w dzieciństwie, a teraz wybieram Fife i bardzo mnie denerwuje to, że nie ma w tej grze Camp Nou. :/
Barca oczywiście z kilka baniek zarobi, ale fani tego Klubu i gry EA raczej zadowoleni nie są. :P

12

Przyznam się, że nie wiem kto to jest ten Ansu Fati. Ale ten chłopak zapowiada się rewelacyjnie! :D

7

Jedyny zawodnik, który napierdzielał w ofensywie jak szalony to Rafinha - piłkarz Barcy skreślony przez Valverde i wystawiony na sprzedaż. Dalej oglądamy ,,walenie głową w mur" czyli problem z przebiciem się przez blokadę rywali. Ale spokojnie to dopiero pierwsza kolejka. Wyjazdy na San Mames zawszą są bardzo wymagające, a kto inny miał nam wbić bramę w końcówce jak nie wielki Aduriz.