0

Bayern prowadzi 1:0

0

Zaraz tu chyba padne z nerwów

0

Rzeczywiście pewność siebie piłkarzy Bayernu śmieszy :D w sumie mają do tego prawo, mają obecnie najlepszą formą, co też podchwycili bukmacherzy, media i już ich koronują. ALE. Forma to nie wszystko, liczy się psychika, która niewątpliwie jest po naszej stronie :) a to ona bardzo często decyduje o wyniku. Dlatego niech sobie gadają,a dwumecz pokaże :P

0

Rozum podpowiada Abidal, ale czuje, że w 11 będzie Bartra :)
Tak czy siak, najlepiej wiedza sztab trenerski, lekarze i psychologowie kto powinien dzisiaj wyjść od pierwszej minuty i decyzje podejmą najbardziej optymalną :) przekonamy się wieczorem! :D

0

Miki_Messi2001

Jeżeli uważasz że w sporcie liczą się tylko umiejętności, czyt. Messi, to daj sobie spokój.

0

bartekvisca

Myślę, że uzależnienie od Leo leży tylko w głowach, wszyscy gadają o tym, że bez Messiego Barca nie istnieje, to i udziela się to zawodnikom i grają bardziej spięci. Po ostatnich meczach widać jednak, że chłopaki dają sobie rade bez niego, z PSG to nie brak Leo zabił grę, lecz beznadziejna taktyka. Poza tym śniło mi się, że w Monachium zagramy bez Leo i będzie 2:1 dla naszych :DD

0

Ach Ronnie, mag na boisku, a i dowcipem potrafi rzucić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?