Lucas92
Dołączył/a: kwiecień 2013
Poznań
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dos Santos ma już pewnie miejscówkę ze swoim imieniem
0
Montoya gra lepiej od Daniego obecnie, a atak z Cesciem i Villa zmniejsza szanse na zwycięstwo ;) już lepiej dać młodych, poza tym młodzi maja stanowić o sile w następnym sezonie, wiec trzeba się ogrywać...
0
Pewnie wrócił i powiedział: K*** znowu muszę grac :P
0
Czytam komentarze na profilu Barcy na fb i stwierdzam, że żal d*** sciska, ludzie się burzą, gdzie Messi, Xavi, Puyol, NEYMAR :DDD
0
Villa na skrzydle to mało pokerowe zagranie, a wrzutki Alvesa nie podbija jego ceny :D słabe Tito, słabe :P
0
Gdzie są? Montoya ława, a Bartra z dosem Santosem na trybunach z popcornem
0
bo gra piach, a Villa to typowa 9, a żaden z tych 3 nie jest 9 ;)
0
Villa szpica, a Alexis na skrzydle zamiast Pedro ;))
0
Widzę, że nam się tu robi loża szyderców :D
0
Nie. Ten Pan ma już wakacje. Martin miał przez cały sezon wolne, wiec niech pogra :P
0
Super info!! Tylko rosłych zawodnikow u nas jak na lekarstwo :P
0
Stali i patrzyli, tak jak milan ostatnio, bo nie mieli nic do powiedzenia, wiec statyswoali. dziś bayern gral na oslep. obrona Borussi zawiodla
0
Naszych nazywaja aktorami, bayern zasluguje na oscara :)
0
Drewno hummels
0
Pogratuluj szejkom i Panu z Chelsea. Skoro City chce dać za Neymara 138 mln. Powinni wprowadzić ograniczenia, ale nieeee bo interes się kręci.
0
Lysy dostanie :D
0
Lepiej wyjazdowe ;)) po raz pierwszy barwy Katalonii :)
0
Czyli Thiago będzie ważną częścią drużyny. W końcu! :D
0
Bez sensu komentarz. Jak już tak masz się odzywać to lepiej nic nie pisz.
0
Muniesa chyba
0
niedoszły rezerwowy Xavi :P
0
To byl dzien bicia Pique, Puyol, Song, widac zasluzyl :D
0
Wez przestan filozofowac tylko ciesz sie z pucharu!!
0
Juz u Roniego bylo takie zachowanie :D po prostu Brazil!!
0
Gdyby byl szampan to czuje, ze i dzieci by dostaly od Wuja Daniego :D
0
To sie chyba gdzies zgubily albo wiedzialy co je czeka i zwialy :D czlowiek o nieskonczonej energii ;)
0
Dzieci Alvesa beda mialy ciezko :D haha:D
0
Na miejscu Thiago bym się wkurzył.
0
Ja bym dał Cesca na pomoc zamiast Iniesty. Niech pogra z Thiago, bo przecieć to ma być nasza przyszłość.
0
Ide po popcorn i cole