0

I pomyśleć że on kiedyś był w Barcelonie i był blisko ławki trenerskiej. Szkoda, że taka legenda jak Iker przez niego siedzi do dziś na ławie . Zawodnik Realu którego darzę takim szacunkiem jak Puyola. Obaj zawsze byli duchem GD i w kryzysowych momentach gdy wszystkim puszczały nerwy, potrafili załagodzić sytuację. Obie legendy powoli usuwają się w cień, niestety :( ale zawsze będziemy o nich pamiętać!

3

Taka złośliwość z mojej strony, ale to może Zubi złożył donos do fify, by nie musieć pracować nad transferami :D

1

Koleś jest dosyć niski i nadal szczupły, ciężko by utrzymał się na nogach po starciu z większym rywalem, a większość fauli idzie w nogi to tym bardziej ciężko by ustał. Czasem zdarzają się symulki, nie popieram tego.

0

Martwi to zmęczenie, widać że grali na pół gwizdka, dziwi mnie tylko niedokładna gra Alexisa i Pedro, którzy dość długo odpoczywali. No nic, wszystko się rozstrzygnie w środe, oby na naszą korzyść ;) Cieszy b. dobra forma Busiego, może się to okazać kluczowe.

20

O widzę, że kibice na Camp Nou to nie tylko pikniki :D słusznie, że wspierają klub!

0

Bo już raz wystawił słabszy i wpadli :D

0

to dlatego nie gra w ekstraklasie...

0

i znowu Realowcy powiedza ze niezasłuzenie :D goool :D

0

Coś się zepsuło na stronie, remis przypisali Barcelonie, gdzieś tam jest 1:1 jak mecz się nie zaczął :D

1

szkoda, że nie można ich teraz razem zobaczyć eh :D osobiście bardzo lubię Messiego, za to co robi dla Barcy, ale dla mnie R10 jest ponad wszystkimi :D

7

Bo przepisy są chore o to chodzi ludziom. Fifa powinna służyć piłce nożnej, a takie przepisy niszczą szanse rozwoju młodym zawodnikom.

9

Jak już to remont i najwyżej przebudowa. Nowy stadion to niszczenie historii Barcelony i budżetu.

0

"Nieopierzony Bartra" jak długo on będzie jeszcze nieopierzony? grał z Bayernem, teraz rozegrał rewelacyjne zawody w LM, początek sezonu miał świetny. Widać, że chłopak ma chłodną głowę i potrafi opanować nerwy na wodzy, oby tak dalej!

4

Gdzie Montoya i Song? Fajnie gdyby Busi i Alves odpoczęli przed rewanżem z Atletico... ;) Chyba, że Tata szykuje coś specjalnego na LM

0

Cieszy postawa Bartry i Magika!! :D i w końcu to nie Messi jest zawodnikiem meczu wedlug kibiców... :P Cesc jeszcze wróci do formy ;) ma moment zadyszki, jak Andres na początku sezonu

0

Zostało niewiele do końca, trzeba się spiąć, mamy szanse uciec Realowi i dogonić Atletico tak by na końcu mieć łatwiejszą sytuację :D

0

Nie nie można, w ogóle was łączyć, ani Perez ani wy nie macie ze sobą nic wspólnego. Kształtem podobny do Kręciny, normalnie Hiszpanski duet Lato Kręcina.

0

Nikt go nie obraża ;) Po prostu Wenger nie ma się odzywać, bo też swoje za uszami ma to po pierwsze. Po drugie wykupuje nam zawodników. Po trzecie Arsenal jest taki czysty jak łza? Po czwarte jego Arsenal co rusz się ośmiesza, więc niech zajmie się swoim podwórkiem, bo za chwilę będzie tam co najwyżej sprzątał

0

Niech się zajmie swoim Arsenalem, bo niedługo dostanie kopa w du** od kibiców :D

0

Kto by się przejmował tym pseudo trenerem. Niech się zajmie swoim Arsenalem, bo niedługo dostanie kopa w du** od kibiców :D

0

Kolejna świetna wypowiedz Taty. Ma honor, winę za przegrana przyjmuje na siebie, a nie zwala na wszystko do około. Dodatkowo nie szuka spisku w sankcji (choć taki może być). Życzę aby osiągnął jak największy sukces w Barcy!! I nam dostarczył wielu chwil radości!!
VeB!

0

Jestem bardzo ciekaw jak Fifa pomaga młodym zawodnikom? Bo coś mi się wydaje, że mają ich w dupie! I to oni mogą co najwyżej robić z zawodników maszynkę do kasy! ODWALIĆ SIĘ OD LA MASII!!

1

Widzę, że wszyscy na forum mają taką opinię o fifie i Blatterze :D starym prykom się w głowach poprzewracało od tej mamony. Już pewno nie odróżniają przekrętów od uczciwej pracy.

1

reakcja na "niezależną komisję" :D

0

Puyol ma 1,78, a wyskok ma lepszy od Pique :D a wracając do tematu, no własnie zostaje tylko Bartra i Masche... eh...

1

"23-letni zawodnik ma wielką szansę, aby zająć miejsce w pierwszej jedenastce podczas kolejnych meczów Barcelony" Nie ma tylko na pewno zajmie :D w końcu nie ma innego obrońcy... no chyba że Adriano, ale tak szalony Tata to nie jest...

0

haha, zauważcie że fifa na początku poprosiła o dokumentacje kilku zawodników, potem kolejnych (notabene np prosili o 16, Barca im wysłała o 33, to chyba znaczy że nie ma nic do ukrycia), szukanie dziury w całym skończyło się niepowodzeniem to sprawdzali kolejnych i kolejnych, aż w końcu nie mając nic mądrego przyczepili się do byle gó***, tak ja to widzę

0

no bez przesady, Bojan i Puyol to dwie rózne pozycje, Rafinha jest pomocnikiem, jasne zdecydowanie bardziej ofensywnym niż Xavi. Aczkolwiek nie ma co ukrywać że cięzko będzie zastąpić Generała (może Cesc, ale on czasem gra w kratkę). No nie wiem, kogoś będzie musiał wygryźć :P

0

No i o to chodzi, w obecnej sytuacji Rafinha musi wrócić i zacząć wygryzać Xaviego :D żeby tylko jeszcze jakoś tego obrońcę skombinować...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?