0

Wkrecil Boatenga w ziemie!!

0

GGOOOOOOOOOOLlllllllll

0

Meeeeesi!!!!! Jechac z niemcami!!!!

0

Robben juz do konca sezonu out

0

Niech spi, w drugiej polowie w nich wjedzie jak w maslo :)

1

Messi w formie!! Kosa porzadna :D

2

Tylko że Lewy nie jest niczemu winny, to media jak zawsze mają orgazm. Cieszmy się że do Realu nie poszedł, bo byśmy twarz Grzmota mieli w internetach cały czas

0

No i jego juz nie powinno byc!! Powinna byc druga zolta!

5

będzie status quo 50:50 :D

16

Boli go dupa, bo teraz by grał w półfinale, a nie oglądał w tv :D

0

Robertowi coś twarz wykrzywiło po tym starciu :D

6

Kolego, atmosfera zwykle na meczach Barcy to dno, większość to pikniki, turyści :P zobacz np. kibiców Atletico. Miejmy jednak nadzieję, ze na ten mecz się zepną.

0

Jak zawsze mega! Kibice muszą być 12 zawodnikiem na tym meczu, niech ryk dopingu powali Bayern na kolana ;)

0

Komentarz usunięty

0

Pojawił się Piękny Inteligent :D

7

Chciał dać szanse Grzmotowi

8

Ronaldo z przyzwyczajenia już chciał podejść do karnego, ale skapnął się że na bramce stoi Casillas.

2

Zmienił Irine na Coentrao :D

4

Wolski dobry :D Ronaldo szantażuje rywali: "Bo się przewrócę!!"

9

No, już druga piłka dana kibicom, Grzmot Foundation

12

W przyszłym sezonie na SB zostaną zamontowane automatyczne kępki trawy, który będą się wysuwały gdy Grzmot będzie wbiegał w pole karne.

26

Konkurs rzutów karnych specjalnie dla Grzmocika :P

0

w ostatecznosci walnie samobója!

1

Iniesta asysta!!

10

"Powodem byl smutek Cristiano Ronaldo" dobre :D

1

"My żyjemy z tego, co produkujemy" Powiedział Jose który dostaje kasę od Abramowicza. Kluby takie jak Barca i Bayern zarabiają dobrą polityką (w szczególności ten drugi) i popularnością, ale dlatego ze kibice ich uwielbiają bo grają pięknie dla oka i ich trenerzy to porządni goście ;)

0

„piękny i skomplikowany”.

Skomplikowane to będzie dla obrońców utrzymać pion jak będą nimi kręcić Ney z Leo :D

0

Gość ma mocny towar. Uczcie się młodzi użytkownicy strony, nie bierzcie proszków :D

0

A gdzie mistrz Polski? :D koszyk 0 specjalnie dla nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?