0

Jeszcze coś dodam - mecz faktycznie godny finału. Nawet osoby nie interesujące się futbolem były zafascynowane tym meczem.

Tylko Rooney w MU. Natomiast Barca - trudno kogoś wyróżnić - grali zajebiście!!!!

0

Piękny mecz. Noramlnie miałem ekstazę,..... Najpiękniejszy moment kiedy Abidal wznosił puchar - Més que un club.

Pozdro.

0

Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.

0

zielonyzielony

podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.

0

Marzyła mi się jedna bramka - a tu proszę. Po ostatnim ligowym miałem obawy, ale dzisiaj cała drużyna gra kosmos....

0

Lionel Messi zwyciężył w prestiżowym plebiscycie magazynu "France Football" na najlepszego piłkarza Europy w 2009 roku. 22-letni Argentyńczyk grający w Barcelonie wygrał z ogromną przewagą - zdobył aż 473 na 480 możliwych punktów.

0

Fakt - Puyol 10/10, ale nie zapominajcie o Valdesie - gdyby nie jego interwencja w 1 połowie.....

Pozdro

0

Abidal faktycznie ładnie. Pique dostał korkami po głowie

0

Tylko Henry trochę kupe gra....

0

Ibra ma chyba rekord otwarcia w historii Barcy - 4 mecze = 4 gole.

0

3-0 a Barca cały czas ciśnie - mało im.

0

Jeszcze jedna i lider będzie..

0

heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven, heaven i'm in heaven.....................

0

Panowie - a czy ktoś na początku sezonu wierzył w Pepa?? Bo ja dawałem mu 3 lata. Przepraszam PEP!!!!

0

Ktoś chciał sprzedać Eto'o? Dla tego gola warto było Go trzymać ;-)

0

heaven i'm in heaven.....................

0

Fakt - "Bóg" jest z nami......

0

do kijopek:

Dokładnie, Sylvinho darł morde, żeby robić teraz zmiany - a Guardiola w szoku. Ja też.

0

Z ciekawszych tekstów Szpaka - po zakończeniu meczu: "Chelsea była w piekle, a teraz jest w niebie". Nasz Dario jest najlepszy.

0

A co z kartkami, które miały być anulowane w 1/2 finału?

0

Super - gratuluję. Mam nadzieję, że następny wyjazd będzie z moim udiziałem.

0

Nie wierze - jak z juniorami

0

POEZJA....

0

Ale początek........

0

Nie wiem , czy Bayern ma dołek, czy po prostu się skichali ze starchu.

0

Na rewanż nie musimy jechać.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?