O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeszcze coś dodam - mecz faktycznie godny finału. Nawet osoby nie interesujące się futbolem były zafascynowane tym meczem.

Tylko Rooney w MU. Natomiast Barca - trudno kogoś wyróżnić - grali zajebiście!!!!

0

Piękny mecz. Noramlnie miałem ekstazę,..... Najpiękniejszy moment kiedy Abidal wznosił puchar - Més que un club.

Pozdro.

0

Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.

0

zielonyzielony

podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.

0

Marzyła mi się jedna bramka - a tu proszę. Po ostatnim ligowym miałem obawy, ale dzisiaj cała drużyna gra kosmos....

Zobacz wszystkie

0

zielonyzielony

podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.

0

Na rewanż nie musimy jechać.......

0

Nie wiem , czy Bayern ma dołek, czy po prostu się skichali ze starchu.

0

heaven i'm in heaven.....................

0

Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?