28 maja 2011, 23:27
0
Jeszcze coś dodam - mecz faktycznie godny finału. Nawet osoby nie interesujące się futbolem były zafascynowane tym meczem. Tylko Rooney w MU. Natomiast Barca - trudno kogoś wyróżnić - grali zajebiście!!!!
28 maja 2011, 23:24
Piękny mecz. Noramlnie miałem ekstazę,..... Najpiękniejszy moment kiedy Abidal wznosił puchar - Més que un club. Pozdro.
10 kwietnia 2010, 17:10
Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.
10 kwietnia 2010, 17:01
zielonyzielony podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.
31 marca 2010, 22:08
Marzyła mi się jedna bramka - a tu proszę. Po ostatnim ligowym miałem obawy, ale dzisiaj cała drużyna gra kosmos....
8 kwietnia 2009, 21:47
Na rewanż nie musimy jechać.......
8 kwietnia 2009, 21:49
Nie wiem , czy Bayern ma dołek, czy po prostu się skichali ze starchu.
27 maja 2009, 22:57
heaven i'm in heaven.....................
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jeszcze coś dodam - mecz faktycznie godny finału. Nawet osoby nie interesujące się futbolem były zafascynowane tym meczem.
Tylko Rooney w MU. Natomiast Barca - trudno kogoś wyróżnić - grali zajebiście!!!!
0
Piękny mecz. Noramlnie miałem ekstazę,..... Najpiękniejszy moment kiedy Abidal wznosił puchar - Més que un club.
Pozdro.
0
Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.
0
zielonyzielony
podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.
0
Marzyła mi się jedna bramka - a tu proszę. Po ostatnim ligowym miałem obawy, ale dzisiaj cała drużyna gra kosmos....
0
zielonyzielony
podobno w Twoim telewizorze ma być z komentarzem, musisz zrobić tylko jedno - palnąć się porządnie w łeb.
0
Na rewanż nie musimy jechać.......
0
Nie wiem , czy Bayern ma dołek, czy po prostu się skichali ze starchu.
0
heaven i'm in heaven.....................
0
Na "N-ce" są wprawdzie różne Al Jazeery, ale nie te ze spisu powyżej.