Szkoda, że Sociedad we wczorajszym meczu tak się sfrajerzył i rozłożył nogi tym cipeczkom z Madrytu. Jeżeli dzisiaj zaprezentujemy swój normalny poziom to awansujemy do finału, a w nim rozjedziemy tych klaunów.
A na cafe bernabeu żałoba trwa w najlepsze. Chciałem odwiedzić to ich żałosne forum i im trochę podokuczać, ale pewnie dopiero rano będę miał ku temu okazję.
Co za piękny wieczór! Dobrze, że jutro mam dzień wolny bo będę mógł trochę poświętować dzisiejszej nocy i wypić kilka piw za naszą Wielką Barcelonę. Na początku gratulacje dla trenera. Xavi odkąd objął stery wykonuje świetną pracę, chociaż jego początki w Barcy w roli szkoleniowca były trochę niemrawe... Świetnie oglądało się dzisiejszy klasyk. Kto by przypuszczał, że Aubameyang będzie takim wzmocnieniem? Oczywiście można przyczepić się do kilku drobnych szczególików, a mianowicie do skuteczności. Wynik bardzo dobry, ale jest spory niedosyt bo powinno być conajmniej 6:0. Najbardziej cieszy całkowita dominacja bo real praktycznie nie istniał i fajnie, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mamy świetny zespół i po kilku wzmocnieniach, w przyszłym sezonie ta maszyna może zacznie być postrachem dla wszystkich drużyn. Bardzo zdolna młodzież w połączeniu z rutyną mogą osiągnąć najwyższy poziom. Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, ale końcówka tego może być jeszcze bardzo ciekawa...
Życzyłbym sobie trafić na Atalantę. Moim zdaniem oprócz Barcelony jeden z faworytów do końcowego triumfu w LE no i jeszcze jest Sevilla, ale kto wie jak zakończy się jej potyczka z West Hamem. Mam jednak przeczucie, że trafimy na Bragę.
3
Dzisiejszy mecz trzeba po prostu wygrać i w ten sposób wywrzeć na Realu jeszcze większą presję.
0
Ferran ostatnio coraz bardziej mi imponuje.
0
Szkoda, że Sociedad we wczorajszym meczu tak się sfrajerzył i rozłożył nogi tym cipeczkom z Madrytu. Jeżeli dzisiaj zaprezentujemy swój normalny poziom to awansujemy do finału, a w nim rozjedziemy tych klaunów.
0
Pedri co Ty zrobiłeś? Uwielbiam Cię!
28
Auba wiedziałem, że jesteś dobrym napastnikiem, ale zmieniam zdanie... Jesteś mega kozakiem!
2
A na cafe bernabeu żałoba trwa w najlepsze. Chciałem odwiedzić to ich żałosne forum i im trochę podokuczać, ale pewnie dopiero rano będę miał ku temu okazję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co za piękny wieczór! Dobrze, że jutro mam dzień wolny bo będę mógł trochę poświętować dzisiejszej nocy i wypić kilka piw za naszą Wielką Barcelonę. Na początku gratulacje dla trenera. Xavi odkąd objął stery wykonuje świetną pracę, chociaż jego początki w Barcy w roli szkoleniowca były trochę niemrawe... Świetnie oglądało się dzisiejszy klasyk. Kto by przypuszczał, że Aubameyang będzie takim wzmocnieniem? Oczywiście można przyczepić się do kilku drobnych szczególików, a mianowicie do skuteczności. Wynik bardzo dobry, ale jest spory niedosyt bo powinno być conajmniej 6:0. Najbardziej cieszy całkowita dominacja bo real praktycznie nie istniał i fajnie, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mamy świetny zespół i po kilku wzmocnieniach, w przyszłym sezonie ta maszyna może zacznie być postrachem dla wszystkich drużyn. Bardzo zdolna młodzież w połączeniu z rutyną mogą osiągnąć najwyższy poziom. Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, ale końcówka tego może być jeszcze bardzo ciekawa...
0
@Merc2030 Oczywiście pomyliłem się, a Rangersi zagrają w ćwierćfinale.
0
@krzywy sorki zwracam honor.
0
Życzyłbym sobie trafić na Atalantę. Moim zdaniem oprócz Barcelony jeden z faworytów do końcowego triumfu w LE no i jeszcze jest Sevilla, ale kto wie jak zakończy się jej potyczka z West Hamem. Mam jednak przeczucie, że trafimy na Bragę.
0
@Merc2030 Rangers zostało wyeliminowane przez Crvene.