O sobie
- Zainteresowania Sport, muzyka, turystyka, elektronika, rekreacja.
- Ulubiony zawodnik Lionel Messi
- Ulubione zespoły Dwa ukochane, Lech Poznań i FC Barcelona.
- Barcelonie kibicuję od ponad dwudziestu lat, a w zasadzie to od dziecka
Statystyki
- Dni w serwisie 1589
- Liczba komentarzy 12
- Polecenia 36
Komentarze
3
Dzisiejszy mecz trzeba po prostu wygrać i w ten sposób wywrzeć na Realu jeszcze większą presję.
0
Ferran ostatnio coraz bardziej mi imponuje.
0
Szkoda, że Sociedad we wczorajszym meczu tak się sfrajerzył i rozłożył nogi tym cipeczkom z Madrytu. Jeżeli dzisiaj zaprezentujemy swój normalny poziom to awansujemy do finału, a w nim rozjedziemy tych klaunów.
0
Pedri co Ty zrobiłeś? Uwielbiam Cię!
28
Auba wiedziałem, że jesteś dobrym napastnikiem, ale zmieniam zdanie... Jesteś mega kozakiem!
28
Auba wiedziałem, że jesteś dobrym napastnikiem, ale zmieniam zdanie... Jesteś mega kozakiem!
3
Dzisiejszy mecz trzeba po prostu wygrać i w ten sposób wywrzeć na Realu jeszcze większą presję.
3
Co za piękny wieczór! Dobrze, że jutro mam dzień wolny bo będę mógł trochę poświętować dzisiejszej nocy i wypić kilka piw za naszą Wielką Barcelonę. Na początku gratulacje dla trenera. Xavi odkąd objął stery wykonuje świetną pracę, chociaż jego początki w Barcy w roli szkoleniowca były trochę niemrawe... Świetnie oglądało się dzisiejszy klasyk. Kto by przypuszczał, że Aubameyang będzie takim wzmocnieniem? Oczywiście można przyczepić się do kilku drobnych szczególików, a mianowicie do skuteczności. Wynik bardzo dobry, ale jest spory niedosyt bo powinno być conajmniej 6:0. Najbardziej cieszy całkowita dominacja bo real praktycznie nie istniał i fajnie, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mamy świetny zespół i po kilku wzmocnieniach, w przyszłym sezonie ta maszyna może zacznie być postrachem dla wszystkich drużyn. Bardzo zdolna młodzież w połączeniu z rutyną mogą osiągnąć najwyższy poziom. Już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, ale końcówka tego może być jeszcze bardzo ciekawa...
2
A na cafe bernabeu żałoba trwa w najlepsze. Chciałem odwiedzić to ich żałosne forum i im trochę podokuczać, ale pewnie dopiero rano będę miał ku temu okazję.
0
Życzyłbym sobie trafić na Atalantę. Moim zdaniem oprócz Barcelony jeden z faworytów do końcowego triumfu w LE no i jeszcze jest Sevilla, ale kto wie jak zakończy się jej potyczka z West Hamem. Mam jednak przeczucie, że trafimy na Bragę.