0

@Majkel34 ale psecies kryśtiano jeśt lepsi

4

tak się zastanawiam czemu ten gość nigdy nie zagrał w czołowym klubie?
https://x.com/pay8t/status/1640775768786497538

0

@AmigoBlancos co ty gadasz? Xavi dobrze mówi

0

@Krzysztof1987 ehh no to nie zobaczę starego Camp Nou :(

1

orientuje się ktoś jak będzie z Camp Nou w wakacje? czy będzie jeszcze możliwość zwiedzania albo chociaż wejścia na trybuny, czy to już będzie plac budowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?