L4ngusta
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Witam wszystkich w ten piękny środowy poranek. Życzę państwu smacznej kawusi a ci co lubią od rana herbatę to im też życzę.
4
@Kgorecki2500 też prawda dlatego potrzebujemy jakichś przepisów, żeby takie treści oznaczać.
0
@Dankho94isback z Roque wydaje mi się że za szybko go odpaliliśmy. Fakt że w Betisie może nie szło mu najlepiej no ale to był chłop, który na prawdę swoim zaangażowaniem mógł wejść na wyższy poziom. Wydaje mi się, że potrzebował przynajmniej jeszcze jedno wypożyczenie.
1
@Kgorecki2500 ja nie gole bo narzeczona lubi sobie pomiziać
2
Przeraża mnie ilość filmików AI w Internecie ale chyba jeszcze gorsze jest to, że ludzie już pomału nie odróżniają co jest wygenerowane a co nie. Za kilka lat będziemy mieli naprawdę głupie społeczeństwo.
2
@Kgorecki2500 ooo moje ulubiene
0
Gdzie transmitują kobieca ligę mistrzów?
1
Trzeba zanotować żeby klub nigdy nie myślał o łysym Holendrze na kierownicy klubu. Z gwiazdką można dodać że rudego holendra też nie chcielibyśmy widzieć
5
@626 taki doświadczony że na linii bramkowej wyciąga rękę
2
@Kgorecki2500 każdego po trochu
1
@gumaz tato nie przy kolegach
0
Odpaliłem 4 sezon Stamtąd. Wciągnęło od pierwszego odcinka i chyba zarwiemy nocke
2
Zjadłem sobie bułeczkę z łososiem ugułem całe te a tak wgl to życzę wszystkim miłego dnia
0
@Gibbon_FCB Madryt jest Madryt panie
3
A można wyrzucić atleti i Arsenal z ligi mistrzów i w to miejsce niech gra Bayern z PSG do trzech zwycięstw?
2
Spokojnie. Zaraz się rozkręci
0
Na koniec powinni odejmować bramki za styl. Co za żenujący poziom prezentują obie drużyny
1
Ależ technika tego meczu
0
W końcu można cieszyć się futbolem na nowo
0
Wraca piękny football panowie
0
Neuer wie że może używać rąk? Wgl nie próbował się wyciągnąć
7
Ale to będzie meczycho:
https://zapodaj.net/plik-C8d3s6SrYw
0
@Zoker może to być najgorsze el clasico kadrowo od lat
5
Pedrerol podaje że Mbappe może już nie zagrać w tym sezonie. W sumie jakbym był piłkarzem Realu z perspektywą wygrania mundialu nie ryzykowałbym dalszej gry wiadomo no ale xD. Jesteś profesjonalistą, a w kwietniu już na wakacje lecisz? Nie jesteśmy gotowi na El Clasico sygnowane rywalizacją Gonzalo vs Bardaghji
3
Ja tam nic nie chce mówić ale pewnie budżet Cancer Fighters jest w tym momencie większy niż budżet Barcelony
1
Ale widać że dzisiaj próbujemy bardziej lewa strona
0
A pamiętacie jak Krecidlo chciał żeby antonella usiadła mu na twarzy?
0
Byleby nas nie połamali ci rzeźnicy
2
Flick ustalający skład na mecz (nic nie zmieni względem ostatniego meczu)
3
@PaprykFCB ja bym poleciał w klasykę
https://www.oponeo.pl/felgi-stalowe?srsltid=AfmBOorddP3SSr6sM7M2ZwhIoEoQGX5GivrEtgfJMlNOHiH1S3ERIruc