0

przechodzą

1

Trudno napisać, że wg beIN Sports Xavi odchodzi? Ja już się nieźle się wkurzyłem, nie mówiąc brzydko :)

0

Tylko ten Blind coś robił

0

Na 4 obrońcę on ma być!!

1

Ja słyszałem jakąś wersję, że przez kibiców

1

Wez nie przesadzaj, przeciez bylismy drudzy i zadecydowal o tym ostatni mecz, wiec sadze, ze nie jestesmy tacy slabi

0

no kur spalony

0

*Buenos

0

wyjść z własnej połowy trzeba

0

o boże Villa

0

dzięki

0

ciekawe czy będzie w fifie MOTM alexis xD

0

link do transmisji ktoś da?

0

jest! a kto strzelil?

0

0:0 jest czy ile, bo nie moge ogladac za bardzo

0

Mówi też :)

0

To jest najgorszy rok od początku XXI wieku a może nawet w całej historii Barcy...najpierw te transfery, teraz to

0

a co nie chcesz dwóch Pique?

0

haha! kto wybrał Messiego??

0

Ale juz odchodzac od samego meczu to popatrzcie jak Atleti sie zmienilo! W zeszlym roku byli w Lidze Europejskiej a teraz sa w polfinale Ligi Mistrzow! Sory za brak polskich liter ale na klawiaturze do tableta ich nie mam.

0

Mundial jest w Brazylii a nie we Włoszech...

0

37 sekund koma -3 ocena

0

dzięki

0

Był gol jakiś? (nie mam canal +)

0

Z Bartrą się chyba nie zgodzę, ale Roberto mógłby pójść na wypożyczenie gdzieś do Anglii, bo tam się szybciej gra i jakby się nauczył już tej szybszej gry to by go można sprzedać gdzieś do Anglii

0

Obrazki z WWE :D

0

,,Bramka kolejki" a nie ,,najładniejsza bramka kolejki"

0

WWE :D

0

Zdjęcia z WWE

0

Co Ancoletti brał po golu Baccy? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?