O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4475
  • Liczba komentarzy 61
  • Polecenia 18

Komentarze

0

A ten Handanović (bramka) to ten co był w zeszłym roku w Interze?

0

Szkoda, że nie ma gola Lameli w LE (wiem, że to dlatego, że to się już dawno zaczęło)

0

może mi ktoś napisać gdzie można obejrzeć, bo ten STS nie działa mi (nie chodzi o to że za dużo ludzi wbija)

2

Ja mam nie kolegę a przyjaciela kibicującego realowi i nasze rozmowy wyglądają tak:
-Real wczoraj przegrał 4:2
-No, szkoda bo już 2:0 prowadzili :(

0

pomyśl, jak zmieścić w jednej drużynie: Suareza, Messiego, Neymara, Iniestę, Rakiticia, Busiego/Masche (zależy kto zagra na jako pom. defensywny) i Reusa. Dasz któregoś na ławkę czy z Reusa zrobisz lewego obrońcę jak w FIFIE?

Zobacz wszystkie

4

Enrique mu i songowi powiedział, że nie mogą liczyć na ani minutę w tym sezonie, więc wolę dostać groszę, niż mieć zawodnika, który nie zagra ani jednego meczu

2

Ja mam nie kolegę a przyjaciela kibicującego realowi i nasze rozmowy wyglądają tak:
-Real wczoraj przegrał 4:2
-No, szkoda bo już 2:0 prowadzili :(

2

Jak popatrzysz na jego nick to nie będą już potrzebne żadne słowa...

2

Ibra odszedł, bo się z Guardiolą nienawidzili

1

cena i fakt, że Man. Utd przebije naszą każdą ofertę (oczywiście Cuadrado chce do nas ale cena Violi jest za wysoka jak na nasze możliwości)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?