0

Gomes powinien mieć 6 moim zdaniem

6

Nie mamy żadnego PRAWDZIWEGO PO :)

0

Zmienione zdjęcie a aktualizacji brak

2

Co Ty nie powiesz haha

1

Mathieu nawet ze słabszymi zagrał delikatnie mówiąc słabo, więc już lepszy Marlon niż Francuz, który będzie co raz gorszy. A Santos jeszcze się rozwinie.

0

Niestety nie mogę tego zrobić. Jesteś w szoku?

1

Powinno być dwóch zawodników na każdą pozycje, czyli 4 stoperów. Po co 5? Ja byłbym za tym, żeby jeszcze sprzedać Mathieu i wprowadzić Marlona do pierwszego zespołu

0

Co Ty w ogole porownujesz :D

2

Fajnie jakbyśmy jeszcze sprzedali Mathieu i wprowadzili Santosa do pierwszej drużyny

0

Ty tak poważnie? Proszę napisz, że to troll

2

No i teraz zaczną się problemy :D

0

Sprzedać Mathieu, Vermalena i włączyć do pierwszego zespołu Santosa. Do tego transfer Gomeza i mamy naprawdę świetną kadrę.

8

Dokładnie, a niektórzy to tutaj przeżywają jakby nie wiem co zrobili

12

Jak dla mnie to Gameiro to trochę za mało, żeby powalczyć o tą LM. Atleti mogłoby się postarać o Lacazzete skoro Auby nie dało rady ściągnąć.

0

Ja wiem, że indywidualnie zawiódł w najważniejszych meczach, ale no co zdobył z drużyną to zdobył

3

Jak to za co? Za LM i mistrzostwo europy, mało?

0

Co Juan Camara? Digne i tak zagra i tak

12

No i co z tego, że zagra jeden dobry/bardzo dobry mecz jak potem leczy się kilka miesięcy? Także czego tu nie ogarniasz?

3

Przecież to było pewne, że wróci. Trzeba myśleć co się mówi bo to później głupio wygląda, takie powroty po dwóch miesiącach.

0

W sumie mam podobnie, do dzisiaj gdzieś leży u mnie w szafie koszulka canarinhos, która ma ponad 10 lat

0

Cienko to widzę, oby nie było powtórki z CA

2

Po cholere? Niepotrzebny nam skrzydłowy tylko 9 i skończcie z tym Carrasco.

0

A skąd wiesz, że to nieprawda :)?

1

Co wy sie tak kur wszyscy tej ksywy doczepiliscie?

0

No to jeszcze Verma, Douglas i Tello. Mam nadzieję, że to szybko załatwią

0

A to niby dlaczego? Bo strzelal duzo bramek jakims ogorkom w lidze brazylijskiej? Prosze Cie :)

0

Haha co to za odmiana nazwiska?

4

No i Cristiana Tello ;)

0

A może to i lepiej? Poczekamy zobaczymy :)

0

Przecież ponoć Turan zostaje, więc skąd takie informacje wróżbito?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?