16

Sam jestes beznadziejny. Lepszy on niz jakis wynalazek z Brazylii

3

Jak nie zacznie naciskac na klub to nic z tego nie bedzie. Nadal licze na Lucasa Pereza...

0

Zamiast Ardy Rafinhe? Upadles na glowe? Tez nie jestem jego fanem, ale mimo wszystko jest znaczne lepsza opcja od Turka, ktory kompletnie nic nie gra u nas.

38

Przydałaby się opcja minusowania dla takich komentarzy

0

Lubię Juve, fajnie jakby sprowadzili np Isco w miejsce Pogby

3

To jest tylko kwestia czasu. Taki trochę kabaret z tego wyszedł...

0

Sprzedać i wprowadzić do pierwszej drużyny Marlona, albo ewentualnie kupić tego Lemosa. Do tego Perez na zmiennika Suareza i kadra zamknięta. To byłoby idealne okienko.

2

Tak bylo, wczoraj ta sama pomylka. Wprowadzaja w blad.

12

Nie okłamuj dzieci :)

50

Brać go! To byłaby najlepsza opcja na ten moment. Ograny w lidze, bramki strzela i ma 27 lat, najlepszy wiek. Idealny zmiennik.

0

Dokładnie, a niektórzy tutaj tylko pompują balona.

0

Widocznie jest za słaby, pogódźcie się z tym

3

Masz racje. Co chwila tutaj są jakieś błędy w artykułach. Rok temu kontuzjowany był Bravo

5

Aha czyli jesteśmy uzależnieni od kontuzji Ter Stegena, wtedy zgarniamy tryplet? Brawo Ty

0

A moze jeszcze Stoiczkow do tego?

0

Ajajaj Denis swietnie pasuje do naszego stylu gry, beda z niego ludzie :)

0

Ja się pytam gdzie jest Umtiti i Gomes, powinni wejść od początku 2 połowy. Kiedy mają się ogrywać jak nie teraz? Zwłaszcza przy takim wyniku

0

Standardowe 4 - 3 - 3

0

Fakt dobra transmisja

0

Kompletna porazka :)

0

Wiadomo, ze Roberto. Jest znacznie lepszy w obronie i ma lepsze podanie

0

Ta ale nadal zadnego pozytku z jego gry

0

Mam nadzieje, ze Umtiti wybiegnie od 2 polowy razem z Gomesem. Digne dobrze sie prezentuje to cieszy, gorzej z Turanem...

2

No i to jest dobra wiadomość! Mam nadzieje, że sprowadzimy go za rok kosztem Mathieu

2

Nie odpali już, ile można czekać miał swoją szanse. Ten transfer to nieporozumienie niestety

1

Na internecie :)

0

Ramos strzela w doliczonym czasie już widzę te komentarze jutro z rana z bolem d haha

0

Jest dokładnie tak jak piszesz, nic dodać nic ująć

0

Gomes powinien mieć 6 moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?