0

Takze do widzenia w 2027

2

Czyli koke powinien mieć czerwo, powinien być karny a gramy w 10 i dostajemy 1-0

2

@Piotrek1993 i przegrywamy

0

I gdzie jest żółta za stempel????

0

Mekambe zrobiłby z tej akcji karnego

0

To co, gavi kolejna czerwona?

0

Pedri na ławce??? Będzie ciekawie....

0

@Quahoo Dokładnie.

1

@PatrychoO Czyli jak zawsze w LM

0

@Hindus Mental.

0

Ah ta Barcelona... Człowiek dobrze wie, że LM to nie ich bajka ale drużyna zawsze potrafi zrobić nadzieję :D

2

Brakuje na boisku takiej osobowości jak Inigo Martinez...

15

Nie jest źle, gramy w 10, w plecy 0-1 i duże szanse na żółtko dla Yamala czy innego zagrożonego.

0

@Dendi_VeB zacznie się machanie rękami zamiast trafianie w bramkę i cyk, odpoczynek

1

Coroczne pompowanie balonika z finałem w LM powoli dobiega końca, niestety balonik prawdopodobnie pęknie.

0

Teraz tylko czekać na żółtko dla Yamala i rewanż będzie zacny

0

@wyrek czyste czerwo

0

Będzie czerwona... Pięknie

1

Co ten cubarsi zrobił????

0

Koke już powinien być w szatni

1

@Spacedragon strumyk kropka cfd

4

Skoda tego yamal, że nie wchodzą mi te gole po takich akcjach albo jak ktoś psuje mu asystę

2

Na początku jakoś grali a teraz już dynamika siada, a to dopiero 30 minut

0

@Criss18Barca Coś się im chyba pomyliło

1

@boosterman Teoretycznie tak ale Barcelona lubi grać piłką a Robercik nie jest w tym dobry.

0

Robert to nie jest napastnik dla Barcelony. Strzela gole ale jego gra....

0

@KrwawiaceoczyVEB niczym faulujący mekambe w polu karnym

4

Chłop wskoczył mu na plecy i dostał za to faul

2

Co robi Robercik?

0

Co by nie mówić, to intencji faulu tu nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?