Kris_OK
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takze do widzenia w 2027
2
Czyli koke powinien mieć czerwo, powinien być karny a gramy w 10 i dostajemy 1-0
2
@Piotrek1993 i przegrywamy
0
I gdzie jest żółta za stempel????
0
Mekambe zrobiłby z tej akcji karnego
0
To co, gavi kolejna czerwona?
0
Pedri na ławce??? Będzie ciekawie....
0
@Quahoo Dokładnie.
1
@PatrychoO Czyli jak zawsze w LM
0
@Hindus Mental.
0
Ah ta Barcelona... Człowiek dobrze wie, że LM to nie ich bajka ale drużyna zawsze potrafi zrobić nadzieję :D
2
Brakuje na boisku takiej osobowości jak Inigo Martinez...
15
Nie jest źle, gramy w 10, w plecy 0-1 i duże szanse na żółtko dla Yamala czy innego zagrożonego.
0
@Dendi_VeB zacznie się machanie rękami zamiast trafianie w bramkę i cyk, odpoczynek
1
Coroczne pompowanie balonika z finałem w LM powoli dobiega końca, niestety balonik prawdopodobnie pęknie.
0
Teraz tylko czekać na żółtko dla Yamala i rewanż będzie zacny
0
@wyrek czyste czerwo
0
Będzie czerwona... Pięknie
1
Co ten cubarsi zrobił????
0
Koke już powinien być w szatni
1
@Spacedragon strumyk kropka cfd
4
Skoda tego yamal, że nie wchodzą mi te gole po takich akcjach albo jak ktoś psuje mu asystę
2
Na początku jakoś grali a teraz już dynamika siada, a to dopiero 30 minut
0
@Criss18Barca Coś się im chyba pomyliło
1
@boosterman Teoretycznie tak ale Barcelona lubi grać piłką a Robercik nie jest w tym dobry.
0
Robert to nie jest napastnik dla Barcelony. Strzela gole ale jego gra....
0
@KrwawiaceoczyVEB niczym faulujący mekambe w polu karnym
4
Chłop wskoczył mu na plecy i dostał za to faul
2
Co robi Robercik?
0
Co by nie mówić, to intencji faulu tu nie było