O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 1906
  • Liczba komentarzy 255
  • Polecenia 328

Komentarze

0

A w madrycie i tak powiedzą, że nam zawsze wszyscy pomagają.

0

Decyzja o odejściu była wspólna. Moja i dyrektora sportowego.

Nie czytałem artykułu, bawią mnie takie nagłówki :P

0

@michalch9 Nie musi wcale w Barcelonie mu iść tak fatalnie, jak w Arabii. Pomyśl też o fakcie, że jest to inny kraj, z innym wyznaniem, z całkowicie inną kulturą. Biedna Hiszpania w porównaniu z ociekającą czarnym złotem Arabią.
Nie ma co się źle nastawiać. Xavi wprowadzi taką taktykę, żeby Ci 'leniwi' nadal nie musieli biegać, a właśnie 'stojąc w miejscu' robić największą różnicę

2

@michalch9 Byku, Guardiola po zrobieniu kursu trenerskiego prowadził przez jeden sezon Barcę B i po jego zakończeniu objął pierwszą drużynę. Co prawda miał możliwość trenowania rezerw klubu, którego stery w kolejnym sezonie objął, ale jestem pewien, że przegląd pola i inteligencja Hernandeza nie znikną z wiekiem, a wręcz zza linii będzie widział o wiele więcej i nie będzie mu przeszkodą fakt, że praktykę obierał w kraju szejków.
Według mnie mógłby objąć stery - choć cholernie bym żałował, żeby mu nie poszło. Zauważ, że z częścią obecnego składu Xavi dzielił szatnię, zna ich od podszewki, jest autorytetem wśród młodych zawodników, szanowany wśród weteranów, jak i tych wchodzących w dojrzałość piłkarską. Po prostu facet teoretycznie idealny na to stanowisko, praktycznie.. na dwoje babka wróżyła. Będzie drugim Guardiolą w debiutanckim sezonie w Barcy, albo drugim Henry'm w Monaco.

0

Jak tak będziemy zapominać, to nigdy Cię nie zwolną.

Zobacz wszystkie

43

Od początku, tak, jak większość użytkowników, wieszałem na nim psy i wkurzałem się na zarząd, że w tak prostacki sposób próbują pobudzić relacje z Chińczykami, właśnie poprzez realizację transferu. A teraz?
Bardzo lekko czyta się jego wypowiedzi w których czuć, że jedyną dla niego ważną rzeczą w Barcy jest jej dobro. Widać, jak cieszy się grą i jaką ma determinację, żeby już w pierwszym miesiącu od rozpoczęcia sezonu pokazać, jak wszyscy się mylili.
Pomimo, że przeważnie wchodził na końcówki spotkań, wnosił coś ważnego od siebie. Głupio mi, że traktowałem ten transfer w ten sposób, po tym co teraz widzę. Paulina może stać się ważną postacią w szatni Barcy, z racji że swoje już przeżył i z niejednego pieca chleb jadł.
Pomyślcie, jakie nadzieje daje graczom, którym nie powiodło się w młodzieńczych latach kariery - ŁKS, głęboka ława w Tottenhamie, przenosisz się do Chin (za chlebem), myśląc że nic pięknego w europejskim footballu Cię już nie spotka i nagle dowiadujesz się, że w wieku 30 lat, Barcelona jest tak zdeterminowana, że aktywuje Twoją klauzulę odstępnego. Przychodzisz do jednego z najlepszych klubów na świecie (pomimo, że przez tyle lat w Europie byłeś zwykłym kopaczem) i 180-stopniowa zmiana - masz szansę wygrać potrójną koronę, gdzie kilka miesięcy temu walczyłeś o mistrzostwo Chin.

PS. Potrójna korona byłaby TRUSKAWKĄ na torcie jego kariery i tego mu życzę!

21

Rozdają nagrody za umiejętności pokazane w La Liga, a ten pajac miesza w to LM.. W takim razie należy się zastanowić na co tak naprawdę zwraca się uwagę, przy rozdaniu nagród.. Nie chce być wścibski, ale Pepe, rzeźnik z Madrytu, dostaje nagrodę najlepszego obrońcy? Greizmann, ok jest młody i podoba mi się styl jego gry, ale wygrywa rywalizacje z Suarezem, który strzelił 40 bramek? Co do Mordicia też bym się zastanowił, ale on jest najmniejszą kontrowersją tej gali.. PARODIA

19

Hahahaha... Tydzień temu była na pierwszym miejscu w rankingu "kto nie ma szans na zwycięstwo w LM" xD

17

Jeżeli faktycznie uda im się odrobić straty, to stawiam, że puchar też podniosą.

11

Liczę, że Enrique w końcu zacznie ufać Marcowi.. Młody, niedoceniany, czasami popełniający błędy, ale błędy popełnia każdy. Niby to tylko Depor, ale był najlepszym zawodnikiem tyłu. Pewność siebie w obronie przypieczętowana golem, którego światowej klasy napastnik by się nie powstydził. Prawda jednak jest taka, że póki LE trenuje Barcę, Bartra po murawie pobiega jedynie na treningu..

Media

Liga typerów

1 maciek2164 109 pkt
2 _KrAtOs_ 108 pkt
3 lefreux 106 pkt
4 Bagdad 106 pkt
5 KingLeonidas 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?