0

Barca mogła by ściągnąć Kimmicha a na lewą obronę Filipe Luiza a na napad np tego Lacazetta czy jak mu tam

2

Wg mnie to dobry ruch tylko szkoda że przez 4 następne lata nie bedzie CN w fifie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?