14 czerwca 2019, 20:31
0
Barca mogła by ściągnąć Kimmicha a na lewą obronę Filipe Luiza a na napad np tego Lacazetta czy jak mu tam
14 czerwca 2019, 19:06
2
Wg mnie to dobry ruch tylko szkoda że przez 4 następne lata nie bedzie CN w fifie
14 czerwca 2019, 19:01
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barca mogła by ściągnąć Kimmicha a na lewą obronę Filipe Luiza a na napad np tego Lacazetta czy jak mu tam
2
Wg mnie to dobry ruch tylko szkoda że przez 4 następne lata nie bedzie CN w fifie
0
2
Wg mnie to dobry ruch tylko szkoda że przez 4 następne lata nie bedzie CN w fifie
0
0
Barca mogła by ściągnąć Kimmicha a na lewą obronę Filipe Luiza a na napad np tego Lacazetta czy jak mu tam