0

0

Bilbao *

0

Od kiedy Rojiblancos to Athletic Bilbago ?

0

Falkąąą

0

Villa w koncu zgolił brode : D

0

,, Argentyńczyka Leo Messiego, zwycięzcy dwóch ostatnich edycji plebiscytu " a nie trzech ? :)

0

no samochody dobre dostali

0

ble ble ble

0

Gdyby chodziło o jakąś ,,gwiazdę" z Madrytu już by leciała

0

Wg MD lepszy i niech takim wyjda

0

Orłoś nie popłacz sie przypadkiem .

0

ale dużo polskich transmisji :D

0

Szkoda , że znów ze straconymi bramkami :) Ale najważniejsze zwycięstwo .

0

Świetny skład :) Cesc , a Iniesta bez różnicy obaj są świetnymi piłkarzami .

0

PRZEWIDYWALNY SKŁAD :
Valdes , Alves , Pique , Mascherano , Alba , Xavi , Busquets , Cesc , Pedro , Messi i Villa

0

czas podbić Jajorke

0

bardzo fajny wywiad no i Iniesta prywatnie musi byc bardzo sympatyczny .

0

0

v1shoR puknij sie w łeb lepiej , jak masz takie bzdury pisać

0

Drogba :)

0

Gimbusy śpią to i minusy nie lecą

0

super fotka nie ma co , wypiął sie tyłkiem i hejże :)

0

a mnie martwi ze sie weekend konczy

0

0

Jakoś sobie tego nie moge wyobrazić

0

Barcelona B 4-1 :) Czekam na ,,nius"

0

0

Dobry skład oby sie potwierdził , Villa w koncu tam gdzie jego miejsce ;D

0

,,Tęsknicie? " Ani troche koszykowka najgłupszy sport

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?