1 grudnia 2012, 00:26
0
30 listopada 2012, 20:22
Bilbao *
Od kiedy Rojiblancos to Athletic Bilbago ?
29 listopada 2012, 19:12
Falkąąą
28 listopada 2012, 23:37
Villa w koncu zgolił brode : D
20 listopada 2012, 11:45
Wg MD lepszy i niech takim wyjda
20 listopada 2012, 11:49
Gdyby chodziło o jakąś ,,gwiazdę" z Madrytu już by leciała
31 października 2012, 22:58
Barcelona B 4-1 :) Czekam na ,,nius"
24 października 2012, 15:01
Czemu Villa nie gra jako środkowy napastnik a Messi i Pedro na skrzydłach ? :)
21 listopada 2012, 19:24
ble ble ble
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Bilbao *
0
Od kiedy Rojiblancos to Athletic Bilbago ?
0
Falkąąą
0
Villa w koncu zgolił brode : D
0
Wg MD lepszy i niech takim wyjda
0
Gdyby chodziło o jakąś ,,gwiazdę" z Madrytu już by leciała
0
Barcelona B 4-1 :) Czekam na ,,nius"
0
Czemu Villa nie gra jako środkowy napastnik a Messi i Pedro na skrzydłach ? :)
0
ble ble ble