0

to się nie dzieje!!!!!!

15

ten to umie w te karne

0

kylian, bo jest sprawa..

0

raphinia, teraz musisz!

11

póki co gola nie ma, ale przyznacie że pressing działa zajebiście

0

masturbunio z czerwoną xd

0

to jak to było? przegraliśmy la ligę?

0

madre mia, que golasso

0

co się dzieje XDDDDDD

4

nie wiedziałem że flick umie robić salto

6

Leszek zawiedziony grą villarealu xd

1

ciebie ołłowski też każdy chciałby wymienić xd

0

będzie gol, lewandisney może być szczęśliwy

5

opowiada szczęsnemu jak strzelił trzy gole xd

0

@LukaszFan proszę bardzo

0

yamal wykończenie niczym w fifie 17

1

JESTT! co to jest za magia, piękny yamal, piękny pedri

0

co za wylew jprdl

1

@capoN też na to zwróciłem uwagę, przy tym drugim dryblingu yamal specjalnie ominął nogę obrońcy villarealu

1

to co, yamal dzisiaj leci po pierwszego hat tricka?

1

COOOOO ZA KOLEŚ

0

w końcu dobrze wykończył. Brawo lamine!

1

lamine dzisiaj dobrze się czuje z piłką

0

ciekawe kto siedzi w tej maskotce

może @Sulimo ?

0

matko, canal plus nie stać na jakiegoś innego komentatora że cały czas tego ołłowskiego mam słuchać?

0

trochę off topic, ale ci sędziowie mają zajebiste getry, to fluo jest mega ładne.

Tez takie chcę

4

ale co się realowcy nacieszyli liderem to ich

0

@Colon nie, słaby jest

1

raphinia co za przewrotka :0

2

kto by pomyślał że wystarczyło przyspawać balde do ławki i nagle wszystko się układa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?