Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WaWrzu tak ciężko zrozumieć?
1
Szczerze, to trochę żenujące jest publikowanie takich rzeczy. Wiadomo, jest to powód do radości, bo w końcu sytuacja w tabeli staje się jeszcze bardziej spokojna, no ale teoretycznie ligi jeszcze nie wygraliśmy, a jako profesjonalna drużyna powinniśmy polegać na sobie. Teraz to sprawia wrażenie, jakby kontuzja yamala sprawiła że są jak dzieci we mgle i nawet strata punktów przez real przy i tak już dużej przewadze wywołuje u nich ekstazę
0
@Bykunn kolejny argument za tym, że real to obrzydliwy klub
0
@Criss18Barca w sumie to wolałbym zdobyć mistrzostwo dopiero w el classico i zobaczyć jak biali robią nam szpaler :)
0
mapecik kontuzja?
0
@Czyhrynski a ty tu masz konto od sierpnia więc nic dziwnego że nie ogarniasz że problem przygotowania fizycznego naszych piłkarzy jest całkiem powszechny
2
takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
0
Panu Bogu w „olmo”
1
ewidentny spalony, nie wiem o co wam chodzi :D
0
@MessiForeverTheBest no nie no beka w ch…
0
@Czyhrynski to ty żyjesz w jakimś matrixie że nie potrafisz dostrzec tego że w barcelonie jest problem z przygotowaniem fizycznym piłkarzy
0
zaraz będzie 67. minuta
0
@Hindus chyba tym mingezom i moribom jak już
0
co rudy tu robi xD
0
@karol130197 fair enough
0
@Czyhrynski to jak wyjaśnisz to, że niemal co mecz jeden z naszych piłkarzy wypada z powodu dolegliwości xD?
0
nagle na la rambli sami lekarze się pojawili
0
@Cvzx ciecie rrecie ciecie rrecie
1
@Derean a ty co, lekarz?
0
@Czyhrynski no a myślisz że czyja to wina jeśli piłkarz łapie kontuzje bez kontaktu z przeciwnikiem xD?
1
sztab od przygotowania fizycznego to jakaś kpina
1
yamal pewnie będzie kopał
0
sędzia techniczny ma getry nie do pary :D
1
@Kinginiesta obrzydliwi są ci kibice, tak samo jak ich klub. Trzeba będzie kiedyś dobrze wychować dziecko żeby przypadkiem nie kibicowało tym miernotom
0
nie oglądałem wczoraj meczu, czy biali zostali wygwizdani przez kibiców?
1
nie no, za rok już na pewno zgarniamy ligę mistrzów, serio
0
może jednak słowa cholo o sprzedaży viniego okażą się prorocze. Na stronie białych już go sprzedają
6
fede najlepszy piłkarz świata valverde coś dzisiaj zawiódł
1
dziękujemy camavinga
4
nie wiem jak wy, ale ja po części daje teraz barcelonie rozgrzeszenie