0

@WaWrzu tak ciężko zrozumieć?

1

Szczerze, to trochę żenujące jest publikowanie takich rzeczy. Wiadomo, jest to powód do radości, bo w końcu sytuacja w tabeli staje się jeszcze bardziej spokojna, no ale teoretycznie ligi jeszcze nie wygraliśmy, a jako profesjonalna drużyna powinniśmy polegać na sobie. Teraz to sprawia wrażenie, jakby kontuzja yamala sprawiła że są jak dzieci we mgle i nawet strata punktów przez real przy i tak już dużej przewadze wywołuje u nich ekstazę

0

@Bykunn kolejny argument za tym, że real to obrzydliwy klub

0

@Criss18Barca w sumie to wolałbym zdobyć mistrzostwo dopiero w el classico i zobaczyć jak biali robią nam szpaler :)

0

mapecik kontuzja?

0

@Czyhrynski a ty tu masz konto od sierpnia więc nic dziwnego że nie ogarniasz że problem przygotowania fizycznego naszych piłkarzy jest całkiem powszechny

2

takimi meczami wygrywa się mistrzostwo

0

Panu Bogu w „olmo”

1

ewidentny spalony, nie wiem o co wam chodzi :D

0

@MessiForeverTheBest no nie no beka w ch…

0

@Czyhrynski to ty żyjesz w jakimś matrixie że nie potrafisz dostrzec tego że w barcelonie jest problem z przygotowaniem fizycznym piłkarzy

0

zaraz będzie 67. minuta

0

@Hindus chyba tym mingezom i moribom jak już

0

co rudy tu robi xD

0

@karol130197 fair enough

0

@Czyhrynski to jak wyjaśnisz to, że niemal co mecz jeden z naszych piłkarzy wypada z powodu dolegliwości xD?

0

nagle na la rambli sami lekarze się pojawili

0

@Cvzx ciecie rrecie ciecie rrecie

1

@Derean a ty co, lekarz?

0

@Czyhrynski no a myślisz że czyja to wina jeśli piłkarz łapie kontuzje bez kontaktu z przeciwnikiem xD?

1

sztab od przygotowania fizycznego to jakaś kpina

1

yamal pewnie będzie kopał

0

sędzia techniczny ma getry nie do pary :D

1

@Kinginiesta obrzydliwi są ci kibice, tak samo jak ich klub. Trzeba będzie kiedyś dobrze wychować dziecko żeby przypadkiem nie kibicowało tym miernotom

0

nie oglądałem wczoraj meczu, czy biali zostali wygwizdani przez kibiców?

1

nie no, za rok już na pewno zgarniamy ligę mistrzów, serio

0

może jednak słowa cholo o sprzedaży viniego okażą się prorocze. Na stronie białych już go sprzedają

6

fede najlepszy piłkarz świata valverde coś dzisiaj zawiódł

1

dziękujemy camavinga

4

nie wiem jak wy, ale ja po części daje teraz barcelonie rozgrzeszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?