Kisieel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wystarczy na Busquetsa spojrzeć - drewno prawie jak Rasiak.
0
Guardiola denerwuje mnie pod jednym względem, a m.in. pod względem wystawiania składu - Busquets.
0
Eto'o twój czas w Barcy minął, niestety.
0
Pique w 90 minucie możesz mu strzelić headshota na klate w stylu Zidane.
0
Vidic jednym z najlepszych obrońców świata? To chyba jakiś żart, on ciągle ucieka do fauli i to takich za które powinien dostawać czerwone kartki a czasem nawet zawieszenia, tak jak było ostatnio z WBA.
Dodam, że często robi indywidualne błędy.
0
Oto cały Eto'o: silny i szybki ale totalnie głupi, przez co nieskuteczny.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Chelsea miała dużo sytuacji, nie potrafiła ich wykorzystać, sędzia powinien podyktować jeden rzut karny, ale za to nie powinien podyktować czerwonej kartki. Cóż, taki jest futbol.
0
Visca el Barca! Viva la Catalonya!
To w futbolu kocham najbardziej!
0
A wy udowadniacie to co on powiedział.
0
Zgadzam się z Ballack'iem, to jest piłka nożna, zagrali defensywnie, a jeśli gra się defensywnie to faule to normalka, co do sędziego to samo: to jest futbol.
0
Real nie ma szans.
0
Ja bym zagrał takim ustawieniem:
Alves Caceres Abidal - linia obrony.
Toure - defensywny pomocnik.
itd.
0
Drogba nie zmarnował sytuacji, to Valdes popisał się piękną paradą.
Nie wykręcajcie się tym, że Chelsea grała taktyką defensywna - to jest futbol, a jeśli nie potraficie tego zrozumieć to jesteście zwykłymi fanboy'ami Barcy.
0
Spoko facet
0
Prosze o link na GG do meczu na www lub ppstream. Z gory dzieki wielkie.
nr. gg: 426122
0
Na polsacie same gowno leci, liga szkocka i holenderska, powtorki po kilku dniach z meczy najlepszych lig europy, pucharow etc. Na zywo same scierwo.
0
Ribery'ego przyjąć, Henry'ego sprzedać.
0
Nic nowego.
0
Eto w ManC bedzie jak Shevchenko w Chelsea.
0
Prosze o numer kanalu na sopcast. ;
0
Najważniejsze żeby nie stracić jako pierwsi bramki, a najlepiej żeby w ogóle nie stracić.
0
Dobry nie tylko jako piłkarz ale także jako człowiek.
0
Hahahaha, kiełbasy w góre i ładujemy w dupe frajerów! Rozwaliło mnie to.
0
Nic nowego, przecież nikt nie powie: A j*ba* to, gramy formacją 3 - 6 - 2...
0
Nie upchnie się do do pierwszej jedenastki, chyba że Iniesta / Xavi lub Henry pójdą w odstawke lub zostaną sprzedani, co jest mało prawdopodobne.