23 maja 2009, 15:14
0
No wystarczy na Busquetsa spojrzeć - drewno prawie jak Rasiak.
23 maja 2009, 08:04
Guardiola denerwuje mnie pod jednym względem, a m.in. pod względem wystawiania składu - Busquets.
22 maja 2009, 14:12
Eto'o twój czas w Barcy minął, niestety.
22 maja 2009, 14:10
Pique w 90 minucie możesz mu strzelić headshota na klate w stylu Zidane.
22 maja 2009, 10:28
Vidic jednym z najlepszych obrońców świata? To chyba jakiś żart, on ciągle ucieka do fauli i to takich za które powinien dostawać czerwone kartki a czasem nawet zawieszenia, tak jak było ostatnio z WBA. Dodam, że często robi indywidualne błędy.
22 kwietnia 2009, 22:01
Prosze o numer kanalu na sopcast. ;
6 maja 2009, 22:45
Visca el Barca! Viva la Catalonya! To w futbolu kocham najbardziej!
13 kwietnia 2009, 21:05
Taki skład bym wystawił: VV Alves, Caceres, Puyol, Abidal Toure, Keita, Xavi Messi, Eto, Bojan Ew. na środku ataku Bojan, a na lewym skrzydle Hleb.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No wystarczy na Busquetsa spojrzeć - drewno prawie jak Rasiak.
0
Guardiola denerwuje mnie pod jednym względem, a m.in. pod względem wystawiania składu - Busquets.
0
Eto'o twój czas w Barcy minął, niestety.
0
Pique w 90 minucie możesz mu strzelić headshota na klate w stylu Zidane.
0
Vidic jednym z najlepszych obrońców świata? To chyba jakiś żart, on ciągle ucieka do fauli i to takich za które powinien dostawać czerwone kartki a czasem nawet zawieszenia, tak jak było ostatnio z WBA.
Dodam, że często robi indywidualne błędy.
0
Pique w 90 minucie możesz mu strzelić headshota na klate w stylu Zidane.
0
Eto'o twój czas w Barcy minął, niestety.
0
Prosze o numer kanalu na sopcast. ;
0
Visca el Barca! Viva la Catalonya!
To w futbolu kocham najbardziej!
0
Taki skład bym wystawił:
VV
Alves, Caceres, Puyol, Abidal
Toure, Keita, Xavi
Messi, Eto, Bojan
Ew. na środku ataku Bojan, a na lewym skrzydle Hleb.