0

A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr

0

Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?