A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr
Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!
A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr
Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!
Komentarze
0
A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr
0
Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!
0
A ja uważam je Ronaldinho o wiele lepszy był od Messiego ponieważ posiada on piekną technikę którą wykorzystywał na boisku by minąć rywala/rywali a Messi mija ich swoja szybkością. Ale oczywiście Messi jest wspaniałym zawodnikiem ale przyjemniej się oglądało Ronaldinho:) pzdr
0
Cholera czemu nie ma transmisji na tvp2?? Pewnie przez te pieprzone igrzyska olimpijskie które mnie wogule nie interesują oczywiście poza piłką nożna której i tak nie mam gdzie oglądać bo nie pokazują na tvp!!!!!