Katalonka310
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?
3
Komentarz usunięty
5
Albo jak Boateng
5
Karne Bayernu- Ramos lubi to.
0
Smutne, ale prawdziwe...
0
Ta trawa to pewnie nawiązanie do świąt
7
Wesołych świąt!!
0
A weź go i nie wracaj
0
Wydaje mi się, że to przez te nowe korki
0
Rozumiem dziękuje
0
Czy ktoś mogłyby mi wytłumaczyć dlaczego mecz z Almerią gramy w środę?? Z góry dziękuje
0
Te są jak najbardziej na tak, ale te domowe to jakaś masakra :/