O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, fotografowanie
  • Ulubiony zawodnik Neymar, Messi
  • Ulubione zespoły FcBarcelona
  • Barcelonie kibicuję od Dawna ;)

Statystyki

  • Dni w serwisie 4108
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 21

Komentarze

1

Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?

3

5

Albo jak Boateng

5

Karne Bayernu- Ramos lubi to.

0

Smutne, ale prawdziwe...

Zobacz wszystkie

7

Wesołych świąt!!

5

Karne Bayernu- Ramos lubi to.

5

Albo jak Boateng

3

1

Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?