28 czerwca 2015, 21:36
1
Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?
1 czerwca 2015, 17:50
3
9 maja 2015, 22:11
5
Albo jak Boateng
28 kwietnia 2015, 23:18
Karne Bayernu- Ramos lubi to.
9 kwietnia 2015, 21:28
0
Smutne, ale prawdziwe...
5 kwietnia 2015, 08:45
7
Wesołych świąt!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?
3
5
Albo jak Boateng
5
Karne Bayernu- Ramos lubi to.
0
Smutne, ale prawdziwe...
7
Wesołych świąt!!
5
Karne Bayernu- Ramos lubi to.
5
Albo jak Boateng
3
1
Off: czy mogłabym prosić o to zdjęcie : http://www.sport.pl/mundial2014/51,137597,16245938.html?i=0 w większej rozdzielczości?