O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1789
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 155

Komentarze

10

Jakoś nigdy mnie ten trener nie przekonywał

0

50mln za 30latka to za dużo ale jak 34letni Lewy przyszedł za 45mln to ok...

3

@Barcelonista94 to samo sobie pomyślałem, Ferran powinien dostać pierwszy skład za Yamala tez nie mozemy go zajeżdżać. Jeśli chodzi o dwóch skrzydłowych to też uważam, że powinniśmy wrócić do tego ustawienia, tym bardziej na słabszych przeciwników.

0

Moim zdaniem jeśli Ferran nie wyjdzie dzisiaj w podstawie to będzie policzek dla niego. Chłopak najbardziej zasługuje na pierwszy skład po tym ile pokazał od pre sezonu.

0

Ma potencjał i będzie miał więcej spokoju do rozwoju, jeśli pojdzie w dobra stronę to mamy opcje wykupu oraz 50% praw do zawodnika. Trzymam kciuki za dobry rozwój i jego powrót do domu.

Zobacz wszystkie

58

Tak poza tematem... możemy wrócić do starych Aktualizacji? Moim zdaniem czytanie ich od dołu do góry jest dużo mniej wygodne niż wcześniej.

29

Moim zdaniem, wczoraj Frankie fajnie wyglądał. Powinien dostać szanse z takimi samymi założeniami w meczu z Realem. Jeśli Kounde wróci w pełni zdrowy to też powinien zacząć od początku w parze z Garcia.

19

Na początku myślałem, że Ter ma z 20mln brutto ale jak zobaczyłem 9mln brutto to moim zdaniem w 100% na to zasługuje a nawet na więcej. Frankie to gruba przesada.

10

Jakoś nigdy mnie ten trener nie przekonywał

7

Kounde wcale nie jest pewny na środku obrony tak jak Araujo i Christensen. Szkoda, że nie chce grać na prawej stronie bo obrona Kounde, Araujo, Christensen i Balde było potężne.

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?