Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*ciemno
0
a ja obstawiam w ciemo remis na Vincente Calderon.
0
Witamy sympatyków vicelidera,podszywających się pod kibiców Barcelony:-D
0
Będzie ciężko,ale wierzę w awans Barcy do finału:)
0
Cesc jest drugim piłkarzem w tym sezonie La Liga,który zdobył tzw. "double double":) Pierwszym piłkarzem jest...Leo!:)
0
bartekvisca -dokładnie. To nie fifa13 poziom amator:-D
0
Przemek-ale Celtik jest mocniejszy od Bate,a Barca z Milanem przegrała na wyjeździe, Bayern z Arsenalem u siebie.
0
Faktycznie Arsenal i Bate to 2 czołowe niemieckie drużyny:-D
0
Pożyjemy zobaczymy :)
0
Wierzę,że będzie hiszpańsko-niemiecki finał LM oczywiście z udziałem Wielkiej Barcelony:)
0
chyba do metalu:-D
0
Zdajecie sobie sprawę, jaką tytaniczną pracę musiał wykonać Eric by zagrać dzisiaj 90minut w takim stylu? SZACUNEK PANIE ABIDAL!!!:)
0
Barco jesteś wielka!!!:) Są 3pkt? Są! Jest double double Fabregasa? Jest! W Madrycie dalej od -13? Dalej!!:D:D:D
Środkowym palcem pozdrawiam malkontentów:D
0
Ksobi-teraz piszesz o Romku Kołtoniu...
0
@pepino-u mnie na mieszkaniu. Czytamy twoje komentarze i mamy niezłą bekę z Ciebie:-D
0
ksobi-mati też mówi o Tobie i Twoich próbach mówienia o Lewym;)
0
Ksobi-rozmawiamy o tobie.
0
Ksobi,że takie teksty o Lewandowskim są tekstami nie na temat,co stanowi naruszenie regulaminu.
0
ksobi jest coś takiego jak priv;)
0
Ksobi-tytułem newsa jest Barca i przełużenie serii jej zwycięstw. Wykaż proszę,jakie ma znaczenie postać Lewandowskiego w kontekście wygranej Barcelony z Levante?:)
0
Jaaaa,aż tyle?;)
0
Właśnie,jak wyszedł bayern?:-D
0
*zostało
0
jasna sprawa. Pod tym newsem zostaliśmy tylko nas dwóch. Również napisałem kilka słów za dużo. Obaj pokazaliśmy,że mamy wy***ane na hejt. Nie będę hejtował innych twoich komentarzy. Co się działo tutaj,zostaje tutaj. Powodzenia.
0
No,jest duża szansa na to:)
0
Póki co,skupmy się najpierw na Levante...:)
0
Ooo i żółć ci się wylewa:-D przekręcanie nicka? Tylko na tyle cie stać? słaby jesteś. Powrzucaj mi jeszcze. Bo na razie nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia:-D
0
Dalej,dalej! Co tak słabo?Miałeś nie odpisywać,jako ten mądrzejszy. Konflikt wewnętrzny się pogłębia...
0
Mają 4mecze do końca. Jeżeli strzelą w nich 13bramek,będą mieli 102 gole w 34meczach czyli średnio 3 na mecz.
0
Hasz29-pęknie im setka strzelonych goli...