KamiloserFCB
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chodziło mi o jego rajdy. porównaj sobie mecz finałowy LM z 2011 mecz z tego sezonu.
0
prokofiew,
tylko że Messi nie gra już tak jak 2 lata temu. może więcej strzela, ale już coraz skuteczniej obrońcy go zatrzymują
0
extra! jeszcze tylko Ter Stegen i Silva/Hummels/Luiz i naprawde udane okno transferowe :D
0
constantine16,
i jeśli w lidze Barca będzie poza pierwszą 4 to w LM nie zagra :/
0
żadnych zmian... z całym szacunkiem Panie Tito, ale zmiany są konieczne. sprzedać Alexisa, Tello, Afellaya, Fontasa, a kupić Lewego, Hummelsa lub Silve. i w ataku Messi za Villą i Lewym i Barca powinna być ustawiona.
to tyle o transferach. teraz podejście piłkarzy: trzeba ich jakoś umotywować, żeby zaczeli biegać i grać szybciej bo na stojąco meczu nie wygrasz. trzeba im przypomnieć o szacunku do rywala i żeby każdego rywala traktować równo, a nie że później z taką Celtą wyjdzie porażka.trzeba jakoś tymi piłkarzami wstrząsnąć, bo jak dalej tak będą grać, to o tytułach na pare lat można zapomnieć.
0
MIki, idź do szkoły i sprawdź czy cie tam nie ma :P
0
jeśli tylko poprawi sie obrona, a w ataku Barca będzie skuteczna, to powinna wejść, ale będzie ciężko. spotykają sie drużyny, które powinny zagrać dopiero w finale...
0
znowu sie denerwowałem że Villa nie grał. przeciez gra 2 razy mniej niż Pedro i Alexis a strzelił więcej niż oni razem :/
0
barcatikitaka,
to nie Malaga ma przegrać tylko Barca musi wygrać
0
tak teraz pomyślałem że Alexis może mieć za dużą presję walki o 1-szy skład bo w zeszłym sezonie nie było Villi i grał świetnie
0
Mercanto91FCB,
jak gram w FIFA11 to na Bojana mówił "Bozian" :D
0
mich_l,
chyba gorsze miesiące :/
0
Bina44,
prawda. jak Ronaldo był MU to cały czas o nim sie mówiło, a teraz mówią o nim tylko przed i po derbach no i przed i po gali ZP
0
misiaty7,
Ronaldo raczej pogratuluje, ale Mou napewno będzie znowu wymyślał jakieś terie spiskowe
0
na stronie Realu nie ma info o Messim (przynajmniej ja nie znalazłem)
0
W jedenastce tylko La Liga,nieźle :)
0
naprawde nwm co to za argument "a pamiętacie 11:1?". przecież jeśli ktoś sie zagłębił w historie to wie że przed tym meczem dyktator Franco nasłał ludzi żeby nastraszyli piłkarzy Barcy tym że jeśli wygrają to że zrobią coś ich rodzinom. ja akurat sie zagłębiłem i wiem że piłkarze Barcy nie chcieli ryzykować być może nawet życia swojej rodziny.
0
Bulioner,
nwm co ćpałeś, ale zmień dliera :D
0
barcapff,
no to walnąłeś suchara... :P
0
WTF? facepalm mi nie chce wejść!
0
0
malutkiFCB,
0
przydałoby sie żeby w ataku Tito zaczął stawiać na Ville, bo narazie jedynym napastnikiem jest Messi, bo Pedro i Alexis dają więcej w obronie. :/
0
nwm co jest, ale strona Realu (z której podałem tamtą ankietę, mówie żeby nie było że wymyśliłem) odpaliła mi dopiero jak wklepałem w Google Real Madryt a nie jak wpisałem nazwe strony. DZIWNE
0
tak sb myśłe, że jakby Barca pobiła rekord pktów i goli strzelonych w LaLiga (i oczywiście wygrała),Messi pobiłby rekord strzelców a przewaga na Realem by wzrosła, to byłby to historyczny sezon dla Klubu i dla LL
0
teraz tylko 2-ga połowa sezonu taka jak 1-sza i może być LaLiga, LM i CdR ;)
Visca el Barca!
0
Gracze której formacji rozczarowali cię jesienią najbardziej?
Bramkarze
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
GŁOSUJ
źródło: realmadrid.pl
:D
0
no to mamy -16 na święta. :D naprawde świetny prezent!!! :)
0
No tak szczerze to po Atletico spodziewałem sie więcej... :/
0
nie wiem co dziej sie z Barca. to już nie jest ten sam klub i ta sama defensywa co choćby 2 lata temu. no a w ataku też słabo i właśnie mecz z drużyną która notuje 5 przegranych meczy z rzędu dobitnie to potwierdza.
VeB