O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 5100
  • Liczba komentarzy 115
  • Polecenia 0

Komentarze

0

chodziło mi o jego rajdy. porównaj sobie mecz finałowy LM z 2011 mecz z tego sezonu.

0

prokofiew,
tylko że Messi nie gra już tak jak 2 lata temu. może więcej strzela, ale już coraz skuteczniej obrońcy go zatrzymują

0

extra! jeszcze tylko Ter Stegen i Silva/Hummels/Luiz i naprawde udane okno transferowe :D

0

constantine16,
i jeśli w lidze Barca będzie poza pierwszą 4 to w LM nie zagra :/

0

żadnych zmian... z całym szacunkiem Panie Tito, ale zmiany są konieczne. sprzedać Alexisa, Tello, Afellaya, Fontasa, a kupić Lewego, Hummelsa lub Silve. i w ataku Messi za Villą i Lewym i Barca powinna być ustawiona.
to tyle o transferach. teraz podejście piłkarzy: trzeba ich jakoś umotywować, żeby zaczeli biegać i grać szybciej bo na stojąco meczu nie wygrasz. trzeba im przypomnieć o szacunku do rywala i żeby każdego rywala traktować równo, a nie że później z taką Celtą wyjdzie porażka.trzeba jakoś tymi piłkarzami wstrząsnąć, bo jak dalej tak będą grać, to o tytułach na pare lat można zapomnieć.

Zobacz wszystkie

0

nwm co jest, ale strona Realu (z której podałem tamtą ankietę, mówie żeby nie było że wymyśliłem) odpaliła mi dopiero jak wklepałem w Google Real Madryt a nie jak wpisałem nazwe strony. DZIWNE

0

naprawde nwm co to za argument "a pamiętacie 11:1?". przecież jeśli ktoś sie zagłębił w historie to wie że przed tym meczem dyktator Franco nasłał ludzi żeby nastraszyli piłkarzy Barcy tym że jeśli wygrają to że zrobią coś ich rodzinom. ja akurat sie zagłębiłem i wiem że piłkarze Barcy nie chcieli ryzykować być może nawet życia swojej rodziny.

0

znowu sie denerwowałem że Villa nie grał. przeciez gra 2 razy mniej niż Pedro i Alexis a strzelił więcej niż oni razem :/

0

na stronie Realu nie ma info o Messim (przynajmniej ja nie znalazłem)

0

Błąd Valdesa w tym meczu to jakaś masakra. A mielibyśmy już niemal pewny superpuchar odebrany na Bernabeu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?