KacperFCB'
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Slawek1999
Ronaldo strzeliłby focha .
0
a ja tam wierze w Sociedad :)
0
Strzeli Tello?:D
0
Gol:D
0
Co robi Messi ??
0
Nasza Pomoc nie istnieje ...
0
Pedro zamiast strzelać ... Co za łamaga :(
0
Bedzie ciężko..
0
Tello za Pedro .
0
Czy to ważne czyj gol ? Ważne że daje 3pkt...
0
Widzieliście Alexisa?? :O Jak wraca skubany ...
0
Eh Pedro ...
0
gol Messiego?
0
Alexis ! Asysta Messiego !
0
Żadnej dobrej Akcji ...
0
Ta , a może 60mln ?? Co za bzdura ... Dojdzie Alba , "może" T.Silva , i jeżeli Pep zostanie to pewnie jakiś Napastnik typu Damião .
0
The Sun = Fakt
Dziękuje Pep zostaje .
0
Moje zdanie jest Takie . Bardzo bym chciał , ale moim zdaniem to Koniec Kariery Erica . Chłop ma 30+ , a przeszczep wątroby , to nie wycięcie wyrostka . Przy takich zabiegach (tfu) często pojawiają się komplikacje . Szkoda .
Abidal trzymaj się chłopie !
0
Barca - Chelsea
Real - Bayern
Milan - Benfica
Apoel - Marsylia
Moje typy :)
0
Real - Bayern , Barca-Napoli .
Co wy na to ?
0
Tak , Tylko ze lepiej rozgrywa od Artety i Rosy , a do tego lepszy w odbiorze od Songa :)
0
"Ja osobiście chciałbym, by nagrody przyznawane były w poszczególnych formacjach, ponieważ w innym przypadku zawsze zwycięży Leo”
Zgadzam się :)
0
Podawał Cesc . Tello jest idealny na długie Piłki . Cuenca obniżył loty .
0
Nie chce Szczęsnego . Mam dość jego arogancji , nieprzemyślanych wypowiedzi . Lepiej kogoś skromnego , a nie piłkarza , który uważa sie za Boga.
0
Valencia juz 2 gole :D
0
"Jak strzeli 6 bramek to weźmie dwie piłki?"
hah no własnie ?:D
0
Módlmy się , żeby nie spalił się tak jak Bojan ..
0
Nie od dziś wiadomo , że Barca ma nadzwyczaj efektywnych lekarzy . Sanchez wróci wcześniej ..
0
Ja jestem za tym żeby go sprzedać bo lata na karku ma , dołożyć kilka milionów , i kupić M'Vile .
0
Jeżeli byłby do wyciągnięcia za jakies 25mln , to go brać . Facet ma genialną lewą noge , i wtedy w ataku jesteśmy ustawieni na kilka sezonów .