KacperFCB'
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze Sanchez coś strzeli :) Zasługuje na kolejnego gola :)
0
Sanchez jest katem :) 3pkt !
0
Tello za Pedro
0
nareszcie !
0
Sanchez na +
Gość jest wyśmienity w pojedynkach 1 vs 1 no i asysta
0
gramy piach , trudno zdarza sie
0
keita ;]
0
Alba Gol , potencjalny cel Adrian też gol :) Ładnie :)
0
Toż to wieśniak . Ciekawe czy pamięta jak sędziowie podarowali mu Finał z Interem , i Mecz Porto - Man Utd ,
0
JaPersival
Masz racje , wywiera presje na arbitrach . Mam nadzieje ze FCB ( nie nie , chodzi mi o Bayern ;) ) zamknie mu usta . A jak nie Bayern to pozostaje po awansie zmierzyć się w finale .
0
Zibek
A byłeś kiedys na meczu ?
0
Iniesta !
0
Alexis ! nie dość , ze daje więcej w ataku , to jeszcze się wraca .
0
Karne słuszne moim zdaniem .
0
2:1 !
0
Karny ?
0
No i autobus będzie i gra z kontry ...
0
Skład świetny . Pewnie Afellay wejdzie jak będzie pewny awans na ostatnie minuty :)
0
ładny początek :D
0
Czarek wyjdz ok?
0
Jakiś konflikt ??
0
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/iker_casillas_nie_zachowal_sie_najlepiej_dlaczego_wideo_229446.html
0
Wybaczcie , ale nie moge :D Patrzcie www.wiadomosci24.pl/artykul/iker_casillas_nie_zachowal_sie_najlepiej_dlaczego_wideo_229446.html
0
Czarek
Tylko dziecko , wyzywa od "dzieci" innych użytkowników przez internet :)
0
Fan Realu
Szukasz tutaj czegoś ? :)
0
La Pulgaa
Wyjdź .
0
Z Bilbao graja na wyjezdzie??
0
dziekuje . Po meczu
0
Widać ze chodzi o opanowanie środka pola . Dobry skład !:)
0
Myślę ze wyjdziemy z cofniętym Fabregasem , a w ataku Messi i Alexis .