0

By mod: Ban!

0

nikt go by i tak do Realu nie wzial.

0

bo z Barcelony byl tylko Eto bolku

0

za duzo solki hehehe

0

chomik

0

Hala Madryt! :) mecz mozna obejzec na ROJADIRECTA tam sa linki

0

hahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha smieszni jestescie

0

spinacie sie a pewnie jak zwykle w dupe dostaniecie nawet jak Real zagra w takim oslabieniu hehehehe

0

dostanie kose i po Barcelonie :D

0

spinacie sie a pewnie jak zwykle w dupe dostaniecie nawet jak Real zagra w takim oslabieniu hehehehe

0

presja was zje cos czuje :)

0

co za smieszny koles hehehehe

0

Gago smieszny? sam jestes smieszny skoro to piszesz. to jeden z najlepszych zawodnikow Realu

0

taka taktyka :)

0

w tamtym roku byl piekny wynik mam nadzieje ze w tym roku dwu mecz sie powtorzy :)

0

chwilowy kryzys. na 14 bedziemy gotowi :)

0

nie dostanie bo poprostu mu sie nie nalezy za tamten sezon. byli lepsi

0

ebebebe

0

jestescie kurwy jebane. zydzi jebani w ch dzisiaj to potwierdziliscie. judasze 3 punktow!!!!!!!!!!!!!!! typowe harpuny. dzis nie zasluzyliscie nawet na punkt!

0

7:1 :D

0

zenada

0

widze ze znowu robi sie w tej druzynie bajzel a pilkarze sa przestraszeni i niewiedza czy podolaja

0

i nastepny mecz tez w dupe :)

0

Ban!

0

barca i tak zajmie w tym sezonie gora 3 miejsce :)

0

mecze beda na vivie

0

jak Barca sprzeda Eto to sie poplacze ze smiechu :] walna sobie samobuja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?