KRASNY
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
By mod: Ban!
0
nikt go by i tak do Realu nie wzial.
0
bo z Barcelony byl tylko Eto bolku
0
za duzo solki hehehe
0
chomik
0
Hala Madryt! :) mecz mozna obejzec na ROJADIRECTA tam sa linki
0
hahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha smieszni jestescie
0
spinacie sie a pewnie jak zwykle w dupe dostaniecie nawet jak Real zagra w takim oslabieniu hehehehe
0
dostanie kose i po Barcelonie :D
0
spinacie sie a pewnie jak zwykle w dupe dostaniecie nawet jak Real zagra w takim oslabieniu hehehehe
0
presja was zje cos czuje :)
0
co za smieszny koles hehehehe
0
Gago smieszny? sam jestes smieszny skoro to piszesz. to jeden z najlepszych zawodnikow Realu
0
taka taktyka :)
0
w tamtym roku byl piekny wynik mam nadzieje ze w tym roku dwu mecz sie powtorzy :)
0
chwilowy kryzys. na 14 bedziemy gotowi :)
0
nie dostanie bo poprostu mu sie nie nalezy za tamten sezon. byli lepsi
0
ebebebe
0
jestescie kurwy jebane. zydzi jebani w ch dzisiaj to potwierdziliscie. judasze 3 punktow!!!!!!!!!!!!!!! typowe harpuny. dzis nie zasluzyliscie nawet na punkt!
0
7:1 :D
0
zenada
0
widze ze znowu robi sie w tej druzynie bajzel a pilkarze sa przestraszeni i niewiedza czy podolaja
0
i nastepny mecz tez w dupe :)
0
Ban!
0
barca i tak zajmie w tym sezonie gora 3 miejsce :)
0
mecze beda na vivie
0
jak Barca sprzeda Eto to sie poplacze ze smiechu :] walna sobie samobuja