3 stycznia 2009, 21:44
0
By mod: Ban!
2 stycznia 2009, 20:26
nikt go by i tak do Realu nie wzial.
17 grudnia 2008, 17:50
bo z Barcelony byl tylko Eto bolku
17 grudnia 2008, 12:23
za duzo solki hehehe
17 grudnia 2008, 11:43
chomik
16 listopada 2008, 14:34
chwilowy kryzys. na 14 bedziemy gotowi :)
11 grudnia 2008, 22:40
co za smieszny koles hehehehe
3 listopada 2008, 18:30
nie dostanie bo poprostu mu sie nie nalezy za tamten sezon. byli lepsi
13 grudnia 2008, 18:58
hahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha smieszni jestescie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
By mod: Ban!
0
nikt go by i tak do Realu nie wzial.
0
bo z Barcelony byl tylko Eto bolku
0
za duzo solki hehehe
0
chomik
0
chwilowy kryzys. na 14 bedziemy gotowi :)
0
co za smieszny koles hehehehe
0
nie dostanie bo poprostu mu sie nie nalezy za tamten sezon. byli lepsi
0
By mod: Ban!
0
hahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha smieszni jestescie