Nie dotrze do tutejszych mędrców. Robienie z Messiego winnego porażek jest równie głupie jak robienie z niego ofiary. Co mają to w zwyczaju robić tutejsze visca łebki. I że powinien był iść do City. Sami se idźcie.
Nie dotrze do tutejszych mędrców. Robienie z Messiego winnego porażek jest równie głupie jak robienie z niego ofiary. Co mają to w zwyczaju robić tutejsze visca łebki. I że powinien był iść do City. Sami se idźcie.
Komentarze
0
Jakby ktoś miał link, to będę wdzięczny za podrzucenie na priv. C+ nawet na wykupienie pakietu za bardzo muli
0
0
@Emhyr Kiedy ostatnio w finale miałeś widowisko? Grają te wielkie marki, super gwiazdy, a finały od lat to gra w szachy i nudy
3
Nie dotrze do tutejszych mędrców. Robienie z Messiego winnego porażek jest równie głupie jak robienie z niego ofiary. Co mają to w zwyczaju robić tutejsze visca łebki. I że powinien był iść do City. Sami se idźcie.
4
Ta, bo City to z nikim nie odpada i kasuje lm za lm. Pepofile wyłażą z norek.
4
Ta, bo City to z nikim nie odpada i kasuje lm za lm. Pepofile wyłażą z norek.
3
Nie dotrze do tutejszych mędrców. Robienie z Messiego winnego porażek jest równie głupie jak robienie z niego ofiary. Co mają to w zwyczaju robić tutejsze visca łebki. I że powinien był iść do City. Sami se idźcie.
1
0
0
Jakby ktoś miał link, to będę wdzięczny za podrzucenie na priv. C+ nawet na wykupienie pakietu za bardzo muli