0

piter 88

sorry pomyliles strony a jak jestes taki honorowy zby skladac niewymuszone gratulacje wrogom to wez sie zapisz do harcerzy :)

0

el payaco

zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D

BAN!

mod

0

maksymilian

moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku

0

zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p

0

dobze Rafa gada :D pelen profesjonalizm :)

0

momim zdaniem henry nie zagral zle wrecz dobze . mial pare rajdow a bramka to juz wogole klasa sama w sobie jednak nie zapominajmy ze to tylko wsila i czy jak przyjdzie grac z leprzymi rywalami utrzyma taka gre ??

0

Puyol ma forme co udowodnil na euro byl we wszystkich jedynastkach trunieju a czy marquez to sie okaze bo bardzo dobrze pique gral w sparingach a co do skrzydel to wszyscy wiemy ze mamy jedne z najleprzych na swiecie wiec nie obawiam sie o obrone ale bramkarz ?? :| nie mniej jednak nie mam cienia watpliwosci co do wysokiej wygranej barcy i czystego konta naszej druzyny ;)

0

Wujo444

no tak zle to wyrazilem potrzebny jest bo jak widac Henry nie zagra na lewej i tyle chodzilo mi o to ze nie chce i chyba nikt nie chce zeby zawodnik z takim potencjałem jak titi siedział na ławie :( Henry to zawodnik ktory gra dobze kiedy druzyna gra pod niego . Tak samo bylo z ostatnio poruszonym tematem Riquelme . I co barcelona zniszczyla Henrego ?? nie po prostu on sobie nie radzi bo gra nie jest ustawiana pod niego identycznie bylo z Riquelme

0

wujo444

to chyba ty sie nie orientujesz ;) bo caly sezon titi gral na lewym skrzydle wiec sie nie wymadrzaj i nie wyskakuj z tekstami ze barca gra " bez lewej flanki "

nikt wazny

masz racje jak przyjdzie silva to moze titi bedzie zmiennikiem etoo bo watpie zeby byl w 1 skladzie z obecna forma

0

Nie wiem po co nam ten zawodnik jak on przyjdzie to znaczy ze albo on na lawe albo titi wiec nie podoba mi sie takie rozwiazanie bo lubie ich obu i chcial bym ich widziec obu na boisku a jest to chyba nie mozliwe

0

nasz zespol ma yaya jako jedyny i w tym jestesmy lepsi od kazdego innego ;)

0

no chociaz tyle beda mieli kopacze z wisly ze pograja wkoncu na dobrym boisku i na 5 gwiazdkowym stadionie przy prawie 100 000 (bo chyba bedzie pelny stadion na pierwszy ofisjalny mecz pod okiem Guardioli ?? ) publicznosci mysle ze to im zrekompensuje w jakis sposob wynik ^^ :D

0

armin to jakis malolat ktory chcial zaistniec w otoczeniu ale mu nie wyszlo be nie ma kultury i obraza innych. pzdr armin wroc jak skonczysz gimnazjum albo przynajmniej podstawowke ^^

0

Xavi bardzo dobze mowi . Pepe ma swoj styl mam nadzieje ze bedzie dobry i po mimo swoich 37 lat (pilkarze nie tyle maja i jeszcze graja ^^) i nie zbyd duzego doswiadczenia w trenerce zbuduje wielki zespoł .

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

[edit]

0

Ludzie co wy wogole piszecie przeciez nie beda mu kazali wracac jak juz mu pozwolili i sie dogadali z nim to nie beda tego zmieniac przepisy jedno a dobro zawodnika drugie i trzeba dazyc do tego zeby zadownikom bylo jak naj lepiej

0

Gol ladny ale asysta chyba przycmila wszysyko . Cudowne podanie nie widze tylko na tym filmiku kto to podal Iniesta czy Xavi ale to bez znaczenia bo obaj pokazali na euro ze potrfia dawac takie zaskakujace i precyzyjne dlugie prostopadle pily

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?