Jp77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przeworsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piter 88
sorry pomyliles strony a jak jestes taki honorowy zby skladac niewymuszone gratulacje wrogom to wez sie zapisz do harcerzy :)
0
el payaco
zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D
BAN!
mod
0
maksymilian
moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku
0
zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p
0
dobze Rafa gada :D pelen profesjonalizm :)
0
momim zdaniem henry nie zagral zle wrecz dobze . mial pare rajdow a bramka to juz wogole klasa sama w sobie jednak nie zapominajmy ze to tylko wsila i czy jak przyjdzie grac z leprzymi rywalami utrzyma taka gre ??
0
Puyol ma forme co udowodnil na euro byl we wszystkich jedynastkach trunieju a czy marquez to sie okaze bo bardzo dobrze pique gral w sparingach a co do skrzydel to wszyscy wiemy ze mamy jedne z najleprzych na swiecie wiec nie obawiam sie o obrone ale bramkarz ?? :| nie mniej jednak nie mam cienia watpliwosci co do wysokiej wygranej barcy i czystego konta naszej druzyny ;)
0
Wujo444
no tak zle to wyrazilem potrzebny jest bo jak widac Henry nie zagra na lewej i tyle chodzilo mi o to ze nie chce i chyba nikt nie chce zeby zawodnik z takim potencjałem jak titi siedział na ławie :( Henry to zawodnik ktory gra dobze kiedy druzyna gra pod niego . Tak samo bylo z ostatnio poruszonym tematem Riquelme . I co barcelona zniszczyla Henrego ?? nie po prostu on sobie nie radzi bo gra nie jest ustawiana pod niego identycznie bylo z Riquelme
0
wujo444
to chyba ty sie nie orientujesz ;) bo caly sezon titi gral na lewym skrzydle wiec sie nie wymadrzaj i nie wyskakuj z tekstami ze barca gra " bez lewej flanki "
nikt wazny
masz racje jak przyjdzie silva to moze titi bedzie zmiennikiem etoo bo watpie zeby byl w 1 skladzie z obecna forma
0
Nie wiem po co nam ten zawodnik jak on przyjdzie to znaczy ze albo on na lawe albo titi wiec nie podoba mi sie takie rozwiazanie bo lubie ich obu i chcial bym ich widziec obu na boisku a jest to chyba nie mozliwe
0
nasz zespol ma yaya jako jedyny i w tym jestesmy lepsi od kazdego innego ;)
0
no chociaz tyle beda mieli kopacze z wisly ze pograja wkoncu na dobrym boisku i na 5 gwiazdkowym stadionie przy prawie 100 000 (bo chyba bedzie pelny stadion na pierwszy ofisjalny mecz pod okiem Guardioli ?? ) publicznosci mysle ze to im zrekompensuje w jakis sposob wynik ^^ :D
0
armin to jakis malolat ktory chcial zaistniec w otoczeniu ale mu nie wyszlo be nie ma kultury i obraza innych. pzdr armin wroc jak skonczysz gimnazjum albo przynajmniej podstawowke ^^
0
Xavi bardzo dobze mowi . Pepe ma swoj styl mam nadzieje ze bedzie dobry i po mimo swoich 37 lat (pilkarze nie tyle maja i jeszcze graja ^^) i nie zbyd duzego doswiadczenia w trenerce zbuduje wielki zespoł .
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
[edit]
0
Ludzie co wy wogole piszecie przeciez nie beda mu kazali wracac jak juz mu pozwolili i sie dogadali z nim to nie beda tego zmieniac przepisy jedno a dobro zawodnika drugie i trzeba dazyc do tego zeby zadownikom bylo jak naj lepiej
0
Gol ladny ale asysta chyba przycmila wszysyko . Cudowne podanie nie widze tylko na tym filmiku kto to podal Iniesta czy Xavi ale to bez znaczenia bo obaj pokazali na euro ze potrfia dawac takie zaskakujace i precyzyjne dlugie prostopadle pily