zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D
moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku
Gol ladny ale asysta chyba przycmila wszysyko . Cudowne podanie nie widze tylko na tym filmiku kto to podal Iniesta czy Xavi ale to bez znaczenia bo obaj pokazali na euro ze potrfia dawac takie zaskakujace i precyzyjne dlugie prostopadle pily
moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku
zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D
Komentarze
0
piter 88
sorry pomyliles strony a jak jestes taki honorowy zby skladac niewymuszone gratulacje wrogom to wez sie zapisz do harcerzy :)
0
el payaco
zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D
BAN!
mod
0
maksymilian
moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku
0
zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p
0
dobze Rafa gada :D pelen profesjonalizm :)
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
Gol ladny ale asysta chyba przycmila wszysyko . Cudowne podanie nie widze tylko na tym filmiku kto to podal Iniesta czy Xavi ale to bez znaczenia bo obaj pokazali na euro ze potrfia dawac takie zaskakujace i precyzyjne dlugie prostopadle pily
0
zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p
0
maksymilian
moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku
0
el payaco
zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D
BAN!
mod