0

heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.

Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.

Powodzenia ! Niech wygra lepszy !

Go Go The Blues !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?