Jamal1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lębork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.
Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.
Powodzenia ! Niech wygra lepszy !
Go Go The Blues !