heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.
Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.
heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.
Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.
Komentarze
0
heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.
Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.
Powodzenia ! Niech wygra lepszy !
Go Go The Blues !
0
heh...już za 20 min rozpocznie się prawdziwa batalia o awans do finału ! Co prawda jestem kibicem Chelsea, ale szanuje Barcelonę, ze względu na tradycję, oraz grą jaką prezentuje Barca.
Wielkim sercem jestem z "The Blues", ale jeżeli to wy awansujecie to pogratuluje i będe wam kibicował w walce o LM.
Powodzenia ! Niech wygra lepszy !
Go Go The Blues !