Może niezbyt niszowy - Prawo zemsty.Ogółem to polecam wejść na ranking filmwebu i filtr thriller i wybierać te pozycje co się nie widziało,a że jestem na tej stronie to proszę :) https://www.filmweb.pl/ranking/film/Thriller/24
Właśnie dzisiaj próbował pomieszać jak Ney kiedyś z lewej strony pola karnego,ale tak średnio jak dla mnie to wyglądało,a taki zwód i bramka bardziej jak R10 :) Wiadomo,że to był magik jakiego nie będzie,ale porównuje tu zawodników z tej lewej strony to bardziej jak Ronnie.
Drybling Dembele to bardziej styl Ronaldinho niż Neymara imho.Robi zwód sztuczkę i ucieka rywalowi na prędkości a nie wiąże mu nogi przekładankami.Oczywiscie Ousmane musi jeszcze wiele poćwiczyć,bo ma za dużo głupich strat itd.
Niech suche liczby nie przeslaniaja obrazu meczu.Moim zdaniem Arthur powinien dużo więcej grać na rzecz Rakitica.Tak dał asystę,super w odbiorze ale co z kreacją?Gramy jakby na dwóch DMow...
6
Dla mnie Icardi z woleja
0
Może niezbyt niszowy - Prawo zemsty.Ogółem to polecam wejść na ranking filmwebu i filtr thriller i wybierać te pozycje co się nie widziało,a że jestem na tej stronie to proszę :)
https://www.filmweb.pl/ranking/film/Thriller/24
0
Właśnie dzisiaj próbował pomieszać jak Ney kiedyś z lewej strony pola karnego,ale tak średnio jak dla mnie to wyglądało,a taki zwód i bramka bardziej jak R10 :) Wiadomo,że to był magik jakiego nie będzie,ale porównuje tu zawodników z tej lewej strony to bardziej jak Ronnie.
1
Ktoś ma tę bramkę Mbappe,bo akurat poszedłem pizzę w kuchni podgrzać
0
Czy ja wiem czy było mało ludzi,dla mnie jakoś optycznie nie a ktoś pisał,że ok 73 tys. to chyba nie tak źle co?
0
Obrona The Reds na swoim poziomie xd
2
Drybling Dembele to bardziej styl Ronaldinho niż Neymara imho.Robi zwód sztuczkę i ucieka rywalowi na prędkości a nie wiąże mu nogi przekładankami.Oczywiscie Ousmane musi jeszcze wiele poćwiczyć,bo ma za dużo głupich strat itd.
0
Chyba po 2 żółtych w innych meczach :D
0
Niech suche liczby nie przeslaniaja obrazu meczu.Moim zdaniem Arthur powinien dużo więcej grać na rzecz Rakitica.Tak dał asystę,super w odbiorze ale co z kreacją?Gramy jakby na dwóch DMow...
0
Jak ma zagrać jak czerwo dostał
0
xD
0
I bramka byłaby lepsza...
0
Wolne bardziej z prawej strony powinien bić Coutinho przecież on ma doskonałe uderzenie w te okienko prawa z miejsca (z 1 piłki za to gorzej, xd)
0
Przecież on ma dopiero 21 lat,spokojnie się powinien na lewej flance grac,tym bardziej że woli strzelać prawą nogą.
0
Coutinho póki co najlepiej wygląda i nie tylko w tym meczu a w całym sezonie chyba.
0
Może na tym całym Polsacie na streamoe normalnie słychać doping,bębny okrzyki oklaski aparaty xd
0
Ma ktoś jakąś stronkę gdzie jest info jaka stacja do czego ma prawa do transmisji(nie chodzi wyłącznie o piłkę nożną)?
1
Oglądałem sobie dzisiaj na Eleven wywiad z Iniestą,widzę że jest powtórka o 5 rano,więc jak ktoś nie musi wstawać rano to polecam :D
https://www.telemagazyn.pl/sport/iniesta-interview-1668124/
0
o to że to nagrywa/streamuje?
0
To co się w tym roku stało z transmisjami to jest DRAMAT.Jakby oni chociaż podzielili sobie tę ligę hiszpańską,ale zostawili LM w C+,ale nie...
0
A wie ktoś coś o nowym sezonie?
0
Może na inną grę niż 'na Messiego'?
0
Myślę,że na tel streamie na ławeczce :D
0
Canal + też złodzieje :D
0
Jakiś mecz?Siatka?
1
Nie wiem jak początek,ale ta druga część to chyba z książki Barca.Pasja.Ludzie.Życie co? :)
0
Akurat nie oglądałem żadnego,ale logiczne chyba że lepiej mecz na żywo oglądać niż Łotra przerywanego reklamami i to z lektorem xd
0
Jechać,jechać :) Najgorsze w tym serialu,to że do odcinków 2 sezonu nie mogłem napisaów znaleźć dobrych.
0
Podjarany,bo to nie jest jakieś przeciętne zagrania założyć siatkę grając w dziada.
1
A kiedy Barca grala z Chelsea w finale,bo coś nie przypominam sobie