6

Dla mnie Icardi z woleja

0

Może niezbyt niszowy - Prawo zemsty.Ogółem to polecam wejść na ranking filmwebu i filtr thriller i wybierać te pozycje co się nie widziało,a że jestem na tej stronie to proszę :)
https://www.filmweb.pl/ranking/film/Thriller/24

0

Właśnie dzisiaj próbował pomieszać jak Ney kiedyś z lewej strony pola karnego,ale tak średnio jak dla mnie to wyglądało,a taki zwód i bramka bardziej jak R10 :) Wiadomo,że to był magik jakiego nie będzie,ale porównuje tu zawodników z tej lewej strony to bardziej jak Ronnie.

1

Ktoś ma tę bramkę Mbappe,bo akurat poszedłem pizzę w kuchni podgrzać

0

Czy ja wiem czy było mało ludzi,dla mnie jakoś optycznie nie a ktoś pisał,że ok 73 tys. to chyba nie tak źle co?

0

Obrona The Reds na swoim poziomie xd

2

Drybling Dembele to bardziej styl Ronaldinho niż Neymara imho.Robi zwód sztuczkę i ucieka rywalowi na prędkości a nie wiąże mu nogi przekładankami.Oczywiscie Ousmane musi jeszcze wiele poćwiczyć,bo ma za dużo głupich strat itd.

0

Chyba po 2 żółtych w innych meczach :D

0

Niech suche liczby nie przeslaniaja obrazu meczu.Moim zdaniem Arthur powinien dużo więcej grać na rzecz Rakitica.Tak dał asystę,super w odbiorze ale co z kreacją?Gramy jakby na dwóch DMow...

0

Jak ma zagrać jak czerwo dostał

0

xD

0

I bramka byłaby lepsza...

0

Wolne bardziej z prawej strony powinien bić Coutinho przecież on ma doskonałe uderzenie w te okienko prawa z miejsca (z 1 piłki za to gorzej, xd)

0

Przecież on ma dopiero 21 lat,spokojnie się powinien na lewej flance grac,tym bardziej że woli strzelać prawą nogą.

0

Coutinho póki co najlepiej wygląda i nie tylko w tym meczu a w całym sezonie chyba.

0

Może na tym całym Polsacie na streamoe normalnie słychać doping,bębny okrzyki oklaski aparaty xd

0

Ma ktoś jakąś stronkę gdzie jest info jaka stacja do czego ma prawa do transmisji(nie chodzi wyłącznie o piłkę nożną)?

1

Oglądałem sobie dzisiaj na Eleven wywiad z Iniestą,widzę że jest powtórka o 5 rano,więc jak ktoś nie musi wstawać rano to polecam :D
https://www.telemagazyn.pl/sport/iniesta-interview-1668124/

0

o to że to nagrywa/streamuje?

0

To co się w tym roku stało z transmisjami to jest DRAMAT.Jakby oni chociaż podzielili sobie tę ligę hiszpańską,ale zostawili LM w C+,ale nie...

0

A wie ktoś coś o nowym sezonie?

0

Może na inną grę niż 'na Messiego'?

0

Myślę,że na tel streamie na ławeczce :D

0

Canal + też złodzieje :D

0

Jakiś mecz?Siatka?

1

Nie wiem jak początek,ale ta druga część to chyba z książki Barca.Pasja.Ludzie.Życie co? :)

0

Akurat nie oglądałem żadnego,ale logiczne chyba że lepiej mecz na żywo oglądać niż Łotra przerywanego reklamami i to z lektorem xd

0

Jechać,jechać :) Najgorsze w tym serialu,to że do odcinków 2 sezonu nie mogłem napisaów znaleźć dobrych.

0

Podjarany,bo to nie jest jakieś przeciętne zagrania założyć siatkę grając w dziada.

1

A kiedy Barca grala z Chelsea w finale,bo coś nie przypominam sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?