Bedom babciom palce obcinac żeby na pis nie głosowały xd Pierwsze co mi N myśl przyszło to czytnik linii papilarnych,właściwie już od kilku dobrych lat jest w laptopach i telefonach,ciekawe kiedy jakieś państwo ogarnie ten temat.
Nie,ale są w przygotowaniu są 2 mody do Gothica (podzielili się na obozy) Dzieje Khorinis i jeszcze jakiś,mam nadzieję ze kiedyś to ujrzy światło dzienne :)
Ale by mi pomógł taki świeżo wyciskany soczek jak miesiąc temu tam na megakacu na pociąg się czekałooo,może będzie jeszcze okazja,chociaż za 5ziko to już nie taka okazja :D
Haha,właśnie tą lista się posiłkowałem dziś i obejrzałem 'Projekt A' z Jackie Chanem :D Z tego co nie ma na liście(w 30 nie widzę) a serdecznie polecam to Five Deadly Venoms :)
Kiedyś po wudoo słuchałem jakiś czas reakcji' w radiu Szczecin i tam były telefony,że kiepsko z dziećmi chodzić,które słuchają tych przyśpiewek,więc nie do końca jest tak,że się boją o swoje bezpieczeństwo,ale o inne rzeczy mające miejsce na młynie.
0
Bedom babciom palce obcinac żeby na pis nie głosowały xd Pierwsze co mi N myśl przyszło to czytnik linii papilarnych,właściwie już od kilku dobrych lat jest w laptopach i telefonach,ciekawe kiedy jakieś państwo ogarnie ten temat.
0
W ogóle to ciekawy patent z tym wslizgiem blokujacym strzał pod murem xd
0
Tak apropo wyborów-myślicie,ze w przyszłości możliwe jest głosowanie nie tylko z lokalu wyborczych tylko np przez Internet?
0
No ruszyło na ostatnie 5 min
0
Powinien z lewej strony strzelać,Suarez niech strzela karne.
0
Hannibal,Sherlock,Gomorra,Better Call Saul,The Wire
0
Odparł tyski stream ziomek xd
1
Nie tak dawno Daniel Magical powtórzył akcję
1
I cyk Hayward kontuzja xdd
0
No dobra,ale w Barcelonie gra dłużej w meczach niż 5 min,nie chodziło mi tylko o tę sytuację :)
0
Szkoda,że Dembele gra bardziej dla siebie niż drużyny.Ja rozumiem,ze chce się pokazać i mam nadzieję,ze z czasem to się zmieni.
0
Tyr Sztejgen by wyjol xd
1
Ciekawe ile nie będzie D.Magicala? xd
2
Nie,ale są w przygotowaniu są 2 mody do Gothica (podzielili się na obozy) Dzieje Khorinis i jeszcze jakiś,mam nadzieję ze kiedyś to ujrzy światło dzienne :)
0
'Ponadto w dzisiejszym wydaniu przeczytamy, że huragan Leslie spowodował przerwanie finału hokeja na wrotkach...' xD
0
Przecież on jest 10lat młodszy od Leo,nie wiem jak 10 letni Messi miałby się stać jego idolem :o
0
Ale by mi pomógł taki świeżo wyciskany soczek jak miesiąc temu tam na megakacu na pociąg się czekałooo,może będzie jeszcze okazja,chociaż za 5ziko to już nie taka okazja :D
0
Tak,bilety wyprzedane :)
0
1 spoko :)
0
Ktoś wie co jest grane ze Bonusa nie ma?
0
Jest jakaś rozpiska godzinowa?
0
Wiadomo o której Bonito walczy?
1
W sumie to tanio jak na świeżo wyciskany sok w centrum WWA,chyba że tylko tak był podpisany xd
0
Psychicznie może wpływać na głosujących xd
1
Haha,właśnie tą lista się posiłkowałem dziś i obejrzałem 'Projekt A' z Jackie Chanem :D Z tego co nie ma na liście(w 30 nie widzę) a serdecznie polecam to Five Deadly Venoms :)
0
Polećcie jakieś chińskie/hongkońskie/japońskie filmy o sztukach walki,tylko bez takich banałów jak 'Wejście smoka',bo trochę już widziałem :D
0
A co się dzieje?
0
Acestream polecam :)
1
Kiedyś po wudoo słuchałem jakiś czas reakcji' w radiu Szczecin i tam były telefony,że kiepsko z dziećmi chodzić,które słuchają tych przyśpiewek,więc nie do końca jest tak,że się boją o swoje bezpieczeństwo,ale o inne rzeczy mające miejsce na młynie.
0
#teamMustak