0

Bedom babciom palce obcinac żeby na pis nie głosowały xd Pierwsze co mi N myśl przyszło to czytnik linii papilarnych,właściwie już od kilku dobrych lat jest w laptopach i telefonach,ciekawe kiedy jakieś państwo ogarnie ten temat.

0

W ogóle to ciekawy patent z tym wslizgiem blokujacym strzał pod murem xd

0

Tak apropo wyborów-myślicie,ze w przyszłości możliwe jest głosowanie nie tylko z lokalu wyborczych tylko np przez Internet?

0

No ruszyło na ostatnie 5 min

0

Powinien z lewej strony strzelać,Suarez niech strzela karne.

0

Hannibal,Sherlock,Gomorra,Better Call Saul,The Wire

0

Odparł tyski stream ziomek xd

1

Nie tak dawno Daniel Magical powtórzył akcję

1

I cyk Hayward kontuzja xdd

0

No dobra,ale w Barcelonie gra dłużej w meczach niż 5 min,nie chodziło mi tylko o tę sytuację :)

0

Szkoda,że Dembele gra bardziej dla siebie niż drużyny.Ja rozumiem,ze chce się pokazać i mam nadzieję,ze z czasem to się zmieni.

0

Tyr Sztejgen by wyjol xd

1

Ciekawe ile nie będzie D.Magicala? xd

2

Nie,ale są w przygotowaniu są 2 mody do Gothica (podzielili się na obozy) Dzieje Khorinis i jeszcze jakiś,mam nadzieję ze kiedyś to ujrzy światło dzienne :)

0

'Ponadto w dzisiejszym wydaniu przeczytamy, że huragan Leslie spowodował przerwanie finału hokeja na wrotkach...' xD

0

Przecież on jest 10lat młodszy od Leo,nie wiem jak 10 letni Messi miałby się stać jego idolem :o

0

Ale by mi pomógł taki świeżo wyciskany soczek jak miesiąc temu tam na megakacu na pociąg się czekałooo,może będzie jeszcze okazja,chociaż za 5ziko to już nie taka okazja :D

0

Tak,bilety wyprzedane :)

0

1 spoko :)

0

Ktoś wie co jest grane ze Bonusa nie ma?

0

Jest jakaś rozpiska godzinowa?

0

Wiadomo o której Bonito walczy?

1

W sumie to tanio jak na świeżo wyciskany sok w centrum WWA,chyba że tylko tak był podpisany xd

0

Psychicznie może wpływać na głosujących xd

1

Haha,właśnie tą lista się posiłkowałem dziś i obejrzałem 'Projekt A' z Jackie Chanem :D Z tego co nie ma na liście(w 30 nie widzę) a serdecznie polecam to Five Deadly Venoms :)

0

Polećcie jakieś chińskie/hongkońskie/japońskie filmy o sztukach walki,tylko bez takich banałów jak 'Wejście smoka',bo trochę już widziałem :D

0

A co się dzieje?

0

Acestream polecam :)

1

Kiedyś po wudoo słuchałem jakiś czas reakcji' w radiu Szczecin i tam były telefony,że kiepsko z dziećmi chodzić,które słuchają tych przyśpiewek,więc nie do końca jest tak,że się boją o swoje bezpieczeństwo,ale o inne rzeczy mające miejsce na młynie.

0

#teamMustak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?