0

Najlepszy tor, najlepsi kibice, najlepsza infrastruktura.

4

@MadafakinGuy Ta fala gnoju też mu się należała, co sam przyznawał

0

Fajny ten silnik Mercedesa, taki mało niezawodny

1

Dajesz oponiarz!

0

@kejdzi Jakby Leclerc się słuchał to nie byłoby 8 sekund

0

Ta Brazylia faktycznie jest tak tragiczna czy to po prostu jakiś słabszy początek?

0

Co ich Maroko zamknęło XD

1

@FcPortoFan1999 Dzięki. Trener Włodarski zrobił mega robotę, aż dziwne że mu w Zagłębiu nie wyszło.

1

@marcin62 Uważaj bo jeszcze bana dostaniesz

1

@FcPortoFan1999 Jedyna słuszna odpowiedź jako że jestem z Bielska xD

0

Kto jest gorszy? Podoliński jako trener czy Katar jako zespół. I dlaczego Podoliński?

0

Co Laskowskiemu przeszkadza w komentowaniu kolor strojów Szwajcarii?

0

@Eklerek Można nie jechać spektakularnego wyścigu i można też robić manewry na poziomie toru kartingowego w Sosnowcu.

0

@Eklerek Ma szanse na jakąkolwiek rywalizacje tylko dlatego że jest pupilkiem Toto i jest słabszy od Russella. Czysto sportowo, jeśli chodzi o jego bycie pozasportowe to go wole 100x od gekona.

0

Dobra wszystko jedno kto wygra byle nie ten kasztan z Włoch. Nawet gekon niech se wygra

2

@takisobiektos Zespół przywiózł 8 poprawek, faktycznie się dostosował xD

1

@mekston Dla mnie to nie był duży błąd tylko duża konsekwencja. I tak jest top 2, bo jak on nie jest to nie wiem kto inny.

1

@partymaker Pan Gerwazy Cugowski mówi że topka obok Verstappena a on zawsze wie najlepiej

0

Szczerze mówiąc po kilkunastu latach oglądania F1 jestem strasznie zmęczony tym sezonem. Kiedyś oglądałem treningi, testy wszystko jak leci a jak teraz włączam kwalifikacje to w sumie nawet nie wiem po co. Zabili ten sport.

0

Nie traktuje nawet mojego angielskiego jako język obcy.
Mój angielski:

0

No jak to nie wstajecie w nocy na mecze? Ja poprosiłem wszystkie okoliczne remizy i kościoły o uruchamianie syren/dzwonów na 10 minut przed meczem.

0

@MichuZ44 Nadal przereklamowany. Nigdzie nie napisałem że nie zdobędzie tytułu, skoro Button w Brawnie zdobył, to i Antonelli w Mercedesie jest w stanie. Nawet Vettel zrobił 4 mistrzostwa w redbullu.

0

@JBgomeS No widze że link już nie działa, może i lepiej.

2

https://x.com/GrzegorzJanko12/status/2064392077908078617

Konkretne pierdolnięcie. Sam jestem motocyklistą, ale w zabudowanym nigdy nie cisne ile fabryka dała. Jazda defensywna na moto, szczególnie w mieście to jest powód do dumy a nie wstydu dla motocyklisty.

0

@Eklerek Trzymaj się tam

0

Mercedes w tym momencie: "Pamiętaj kim jesteś, George"

0

@MichuZ44 Chwała mu za to, we wjeżdżaniu w ściany nigdy nie zawodzi

0

Czy ten Hadjar zamknie wkońcu morde i przestanie być tak roszczeniowy? I nie mówie o tym Monaco, tylko ogólnie o jego pobycie w redbullu

0

@Criss18Barca Już za pół roku z hakiem najkrótszy dzień w roku. Ale ten czas zapierdala...

1

Nic mnie już dzisiaj nie wkurwi. PODBESKIDZIE awansowało, gardło zdarte po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?