JBgomeS
Dołączył/a: luty 2017
Bielsko-Biała
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy tor, najlepsi kibice, najlepsza infrastruktura.
4
@MadafakinGuy Ta fala gnoju też mu się należała, co sam przyznawał
0
Fajny ten silnik Mercedesa, taki mało niezawodny
1
Dajesz oponiarz!
0
@kejdzi Jakby Leclerc się słuchał to nie byłoby 8 sekund
0
Ta Brazylia faktycznie jest tak tragiczna czy to po prostu jakiś słabszy początek?
0
Co ich Maroko zamknęło XD
1
@FcPortoFan1999 Dzięki. Trener Włodarski zrobił mega robotę, aż dziwne że mu w Zagłębiu nie wyszło.
1
@marcin62 Uważaj bo jeszcze bana dostaniesz
1
@FcPortoFan1999 Jedyna słuszna odpowiedź jako że jestem z Bielska xD
0
Kto jest gorszy? Podoliński jako trener czy Katar jako zespół. I dlaczego Podoliński?
0
Co Laskowskiemu przeszkadza w komentowaniu kolor strojów Szwajcarii?
0
@Eklerek Można nie jechać spektakularnego wyścigu i można też robić manewry na poziomie toru kartingowego w Sosnowcu.
0
@Eklerek Ma szanse na jakąkolwiek rywalizacje tylko dlatego że jest pupilkiem Toto i jest słabszy od Russella. Czysto sportowo, jeśli chodzi o jego bycie pozasportowe to go wole 100x od gekona.
0
Dobra wszystko jedno kto wygra byle nie ten kasztan z Włoch. Nawet gekon niech se wygra
2
@takisobiektos Zespół przywiózł 8 poprawek, faktycznie się dostosował xD
1
@mekston Dla mnie to nie był duży błąd tylko duża konsekwencja. I tak jest top 2, bo jak on nie jest to nie wiem kto inny.
1
@partymaker Pan Gerwazy Cugowski mówi że topka obok Verstappena a on zawsze wie najlepiej
0
Szczerze mówiąc po kilkunastu latach oglądania F1 jestem strasznie zmęczony tym sezonem. Kiedyś oglądałem treningi, testy wszystko jak leci a jak teraz włączam kwalifikacje to w sumie nawet nie wiem po co. Zabili ten sport.
0
Nie traktuje nawet mojego angielskiego jako język obcy.
Mój angielski:
0
No jak to nie wstajecie w nocy na mecze? Ja poprosiłem wszystkie okoliczne remizy i kościoły o uruchamianie syren/dzwonów na 10 minut przed meczem.
0
@MichuZ44 Nadal przereklamowany. Nigdzie nie napisałem że nie zdobędzie tytułu, skoro Button w Brawnie zdobył, to i Antonelli w Mercedesie jest w stanie. Nawet Vettel zrobił 4 mistrzostwa w redbullu.
0
@JBgomeS No widze że link już nie działa, może i lepiej.
2
https://x.com/GrzegorzJanko12/status/2064392077908078617
Konkretne pierdolnięcie. Sam jestem motocyklistą, ale w zabudowanym nigdy nie cisne ile fabryka dała. Jazda defensywna na moto, szczególnie w mieście to jest powód do dumy a nie wstydu dla motocyklisty.
0
@Eklerek Trzymaj się tam
0
Mercedes w tym momencie: "Pamiętaj kim jesteś, George"
0
@MichuZ44 Chwała mu za to, we wjeżdżaniu w ściany nigdy nie zawodzi
0
Czy ten Hadjar zamknie wkońcu morde i przestanie być tak roszczeniowy? I nie mówie o tym Monaco, tylko ogólnie o jego pobycie w redbullu
0
@Criss18Barca Już za pół roku z hakiem najkrótszy dzień w roku. Ale ten czas zapierdala...
1
Nic mnie już dzisiaj nie wkurwi. PODBESKIDZIE awansowało, gardło zdarte po meczu.