J4C3K
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello aż chcę się krzyczeć wypier***** ze składu ja chcę Ville!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dał by ktoś link do skrótu meczu? Pliss.
0
Wreszcie się doczekałem powrotu VILLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.