ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..
Komentarze
0
Tello aż chcę się krzyczeć wypier***** ze składu ja chcę Ville!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
dał by ktoś link do skrótu meczu? Pliss.
0
Wreszcie się doczekałem powrotu VILLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..
0
dał by ktoś link do skrótu meczu? Pliss.
0
Wreszcie się doczekałem powrotu VILLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tello aż chcę się krzyczeć wypier***** ze składu ja chcę Ville!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wszystko ok.
0
ja jak oglądam mecz albo cokolwiek na kompie przez neta to na małym ekranie działa super a jak powiększę zaczyna się ekran przycinać jak to naprawić. Kiedyś miałem wsz ystko ok..