O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 2938
  • Liczba komentarzy 101
  • Polecenia 53

Komentarze

0

@LuisSalvano A z jakiej niby paki? W ostatniej LM wygrał Liverpool to raz, a dwa, oba ostatnie seozny zakończyły się normalnie i Real wygrał zgodnie z zasadami. Jeśli by nam przyznali mistrzostwo w tej edycji ligii, ze względu na to, że się nie zakończyła to byłoby to kompletnie bezzasadne i bez sensu.
To tak samo jakby przyznać Realowi kolejna lige mistrzów bo są pierwi w rankingu UEFA mimo, że nie rozegrano wzystkich meczy

1

Co to za wygrana bez pokonania drugiej drużyny. Liga z gwiazdką i na farcie. Ten smród się będzie za nami ciągnął.

0

@LuisSalvano Bez sensu, to zawsze będzie liga z gwiazdką jeśli ją w ten sposób wygramy. Nikt tego nie będzie pewnie liczył do oficjalnych statystyk a jeśli już to będą podawać w nawiasie, albo dodawać gwiazdkę. Ja z resztą też uważam, że tak wygrana liga nie smakuje tak samo jak normalna. To tak jakby dawać jakiś mniejszy puchar za pozycje po połowie sezonu. Słabo.

0

@Lincolm Tylko dzięki temu, że Real jeszcze bardziej frajerzy mamy szanse na tą ligę.

0

@Deucypher DNA Barcy? To Volkswagen i jego diesle.

Zobacz wszystkie

9

W tym nienajlepszym dla nas dniu, mimo wszystko powinniśmy oddać szacunek rywalom i z całego serca im pogratulować. Jako kibic Barcelony gratuluje wam wspaniałego, bezdyskusyjnego zwycięstwa i obrony tytuły, coś czego nam jeszcze się nie udało zrobić i nie uda nam się w następnym sezonie. Ale może kiedyś? Pomarzyć można :).
Nie przejmujcie się pseudofanatykami, którzy chcą umniejszyć wasze niesamowite osiagniecie, mowiac cos o Bayernie- i tak byście wygrali gdyby nie uznano tych goli. My wygraliśmy dwa tytuły po dużo dużo gorszych błędach sędziego, więc nie ma praktycznie o czym mówić.
Jeszcze raz gratulacje, VeB!

5

Nie wiem kim jest ten typ co napisal powyzszy artykul, ale dziekuje mu za dostarczenie mnostwa smiechu i zabawy. Ile jadu ile kompleksow wobec kibicow Realu. Wstyd ze taka osoba pisze artykuly dla strony o tematyce mego klubu. Wstyd.

4

Właśnie dlatego wstyd mi za większość i nternetowych kibiców Barcelony, całe szczęście ze tych debili jest coraz mniej u nas, bo ostatnio poprzenosili sie do Realu i Bayernu, he dzieci leczące kompleksy

3

Wow, mamy duże szanse na odpadnięcie z Chelsea, a ty się cieszysz, bo rywal też dostał trudnego rywala? Ty jesteś bardziej kibicem Barcelony czy hejterem Realu?

2

No dzieci, brakuje tylko żebyście zaczęły wyzywać od Penaldów, nurków itd...
Real wygrywa, co z tego? Na razie za plecami jest więc nie ma co się martwić.