Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ZP może sobie zdominować (w co wątpię), ważne, że na razie nie zapowiada się na zdominowanie LM przez nich.
0
Jeśli bez sprzedaży Neymara chcieli kupić TOP ŚP, to mysle, ze powinni kupić wszystkich 4.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
No Coutinho?? .
0
Gdyby ściągnęli tych 4 graczy to byłoby coś niesamowitego:)) oczywiscie dodając do tego sprzedaż balastu.
0
a ja właśnie wróciłem z uskuteczniania :D
0
Tyle, że Cou jest droższy i 5 lat starszy od Dembele. Pragnę przypomnieć, że Cou to ni to skrzydłowy a bardziej SPO.
5
Duzo osób jest ciekawych jak to będzie wyglądać.
1
Ale Sampera to ty szanuj.
1
A po co mają grać i ryzykować uraz?:) niech inni się pokażą.
0
I Vermalen oraz Douglas
1
transfermarkt np. :)_
0
Dembele - 5 lat młodszy, tańszy oraz obunożny i szybszy.
0
za pół roku, hajs musi się zgadzać ;v
0
i dobrze, że nie ma dużej mieszanki narodowej.
0
Bał się, że nie dostanie tych 27 baniek :vvvv
0
w PL by go zmasakrowali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moim zdaniem Dembele jest lepszym wyborem niż Coutinho (na LS), dlaczego? w lidze Niemieckiej nie ma aż tyle pieniędzy co w Angielskiej, a więc ten sam zawodnik byłby prawdopodobnie tańszy, a Dembele i tak rynkowo jest niżej notowany od Coutinho. Po 2 mimo, że obaj piłkarze są młodzi to różnica wieku pomiędzy nimi to aż 5 lat. Więc myślę, że lepiej wydać mniej na młodszego, bardziej perspektywicznego piłkarza.Dodatkowo Dembele jest obunożny. Chyba, że zarząd chce ich obojgu (Dembele LS, Cou SPO) to inna gadka:)
0
BMW E46/39 .
0
Zaraz położą 100 baniek na stół i przyjdzie:)
0
https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-vapor-2017-18-match-domowa-847190-456.html
0
itaka :))) .
0
Meczyki pl > dhrtv lub sportslive
0
Nominalnie gra na PS, wszedłem na transfermarkt, a tam, ze obunożny grajek. Ciekawe
0
Poleci ktoś kierownice gamingowa? Najlepiej, zeby pasowała do xboxa i PC oraz cena była rozsądna:)
0
Z tych samsung, aczkolwiek polecam IPhone
0
Może nie jest tak głośny jak inne, ale sam dźwięk jest lepszy od innych Marek. Coś za coś, głośność lub czystość dźwięku. Słuchawki IP tez są genialne, super bassy i wysokie tony. Siostra ma 7 i dźwięk może minimalnie jest gorszej jakości niż z jacka z moich obserwacji.
0
Jeśli ktoś ma internet w telefonie to muzyka nie stanowi problemu. Co do kabla, to raczej zrozumiałe, ze zrobili swoje wejście, będąc tak dużą marka...
Chciałbym dodać, ze wybrałem 6s z powodu posiadania "mini dżeka", którego w 7 i wyżej już nie ma. Są przejściówki z wyjścia do ładowania.
1
Nie wiem czy gra warta świeczki, mysle, ze znalazłbyś o wiele lepsza ofertę (niższa cenę i lepszy stan). Mój iPhone latał, spadał i ma jedną mała ryskę na kącie rogu bo na niego spadł z motocykla. Nawet miał wypadek na gokartach gdzie się wygiął w C (wypadek przy dużej prędkości przez olej na torze...) a działa jak nowy, ale teraz jest przynajmniej wyprofilowany do mojej twarzy : D. Wiem, ze chwale IP jak tylko mogę, ale moim zdaniem większość, którzy pisza, ze telefony z Androidem są lepsze po prostu nie mieli styczności z iOS.