1

ZP może sobie zdominować (w co wątpię), ważne, że na razie nie zapowiada się na zdominowanie LM przez nich.

0

Jeśli bez sprzedaży Neymara chcieli kupić TOP ŚP, to mysle, ze powinni kupić wszystkich 4.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

No Coutinho?? .

0

Gdyby ściągnęli tych 4 graczy to byłoby coś niesamowitego:)) oczywiscie dodając do tego sprzedaż balastu.

0

a ja właśnie wróciłem z uskuteczniania :D

0

Tyle, że Cou jest droższy i 5 lat starszy od Dembele. Pragnę przypomnieć, że Cou to ni to skrzydłowy a bardziej SPO.

5

Duzo osób jest ciekawych jak to będzie wyglądać.

1

Ale Sampera to ty szanuj.

1

A po co mają grać i ryzykować uraz?:) niech inni się pokażą.

0

I Vermalen oraz Douglas

1

transfermarkt np. :)_

0

Dembele - 5 lat młodszy, tańszy oraz obunożny i szybszy.

0

za pół roku, hajs musi się zgadzać ;v

0

i dobrze, że nie ma dużej mieszanki narodowej.

0

Bał się, że nie dostanie tych 27 baniek :vvvv

0

w PL by go zmasakrowali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Moim zdaniem Dembele jest lepszym wyborem niż Coutinho (na LS), dlaczego? w lidze Niemieckiej nie ma aż tyle pieniędzy co w Angielskiej, a więc ten sam zawodnik byłby prawdopodobnie tańszy, a Dembele i tak rynkowo jest niżej notowany od Coutinho. Po 2 mimo, że obaj piłkarze są młodzi to różnica wieku pomiędzy nimi to aż 5 lat. Więc myślę, że lepiej wydać mniej na młodszego, bardziej perspektywicznego piłkarza.Dodatkowo Dembele jest obunożny. Chyba, że zarząd chce ich obojgu (Dembele LS, Cou SPO) to inna gadka:)

0

BMW E46/39 .

0

Zaraz położą 100 baniek na stół i przyjdzie:)

0

itaka :))) .

0

Meczyki pl > dhrtv lub sportslive

0

Nominalnie gra na PS, wszedłem na transfermarkt, a tam, ze obunożny grajek. Ciekawe

0

Poleci ktoś kierownice gamingowa? Najlepiej, zeby pasowała do xboxa i PC oraz cena była rozsądna:)

0

Z tych samsung, aczkolwiek polecam IPhone

0

Może nie jest tak głośny jak inne, ale sam dźwięk jest lepszy od innych Marek. Coś za coś, głośność lub czystość dźwięku. Słuchawki IP tez są genialne, super bassy i wysokie tony. Siostra ma 7 i dźwięk może minimalnie jest gorszej jakości niż z jacka z moich obserwacji.

0

Jeśli ktoś ma internet w telefonie to muzyka nie stanowi problemu. Co do kabla, to raczej zrozumiałe, ze zrobili swoje wejście, będąc tak dużą marka...

Chciałbym dodać, ze wybrałem 6s z powodu posiadania "mini dżeka", którego w 7 i wyżej już nie ma. Są przejściówki z wyjścia do ładowania.

1

Nie wiem czy gra warta świeczki, mysle, ze znalazłbyś o wiele lepsza ofertę (niższa cenę i lepszy stan). Mój iPhone latał, spadał i ma jedną mała ryskę na kącie rogu bo na niego spadł z motocykla. Nawet miał wypadek na gokartach gdzie się wygiął w C (wypadek przy dużej prędkości przez olej na torze...) a działa jak nowy, ale teraz jest przynajmniej wyprofilowany do mojej twarzy : D. Wiem, ze chwale IP jak tylko mogę, ale moim zdaniem większość, którzy pisza, ze telefony z Androidem są lepsze po prostu nie mieli styczności z iOS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?