Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W LL okienko kończy się chyba 1 września, o ile dobrze wiem.
1
Ze skuterów moim zdaniem tylko Aerox. Trochę się handlowało tym :P
0
I co z tego, ze by wpłacili?
1
Pewnie live. W ustawieniach masz wszystko. Google tez nie gryzie.
0
Tez tak mi się wydawało:)
0
Słyszałem o 7.
0
Raczej Ramosa i z Benzemą
0
Zawał. .
2
Benzema, kochamy Cie!;)
0
Na zmiennika idealny ;vv
3
No tak, mur złe ustawiony.
8
Kto ustawiał mur ? Ja pie^%#%^
2
1-2 DLA VALENCI !!!!!
0
Zaza... to musiał być gol...
0
Valencia bardzo mądrze gra:)
0
Co w tym złego, że ktoś docenia piłkarza innej drużyny ?
0
1-1!! Czekamy. .
5
Rakitic chyba ma większe przyciąganie ziemskie Haha
0
Aż serduszko się raduje jak widzę Paulinkę na rozgrzewce:))
6
To bardziej boli niż brak transferu do środka...
0
Seri .
0
Zapewne Eriksen, Seri, Keita
8
Ciekawe co byś powiedział, gdyby np. Teraz Messi sobie powiedział, że No ja nie gram bo chce do (inny klub). Słabe zachowanie, oby u nas nic nie odwalał.
0
Wszystko zależy od dnia, podkładu, snu, (szlugi), różnic temperatur i co się robiło :D
7
Ja się tylko boje, ze jak przyjdzie jakis klasowy SPO z dobrym strzałem z dystansu to będzie miał przymus podawania. Zawsze gdy ogladam mecze Barcy to, aż czasami chce sie wejść w telewizor i powiedziec No strzelaj! Zamiast wycofywać do tylu :P
4
Szczerze ? Wolałbym tego Draxlera za 40/50 niż Cou za więcej niz 100. Ta cena to przesada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta 3 wydaje się obecnie najlepszymi wyborami, aczkolwiek nie dałbym za nich więcej niż 100 mln €
2
Zgodafc może ?
0
Dobrze prawi kolega