1

W LL okienko kończy się chyba 1 września, o ile dobrze wiem.

1

Ze skuterów moim zdaniem tylko Aerox. Trochę się handlowało tym :P

0

I co z tego, ze by wpłacili?

1

Pewnie live. W ustawieniach masz wszystko. Google tez nie gryzie.

0

Tez tak mi się wydawało:)

0

Słyszałem o 7.

0

Raczej Ramosa i z Benzemą

0

Zawał. .

2

Benzema, kochamy Cie!;)

0

Na zmiennika idealny ;vv

3

No tak, mur złe ustawiony.

8

Kto ustawiał mur ? Ja pie^%#%^

2

1-2 DLA VALENCI !!!!!

0

Zaza... to musiał być gol...

0

Valencia bardzo mądrze gra:)

0

Co w tym złego, że ktoś docenia piłkarza innej drużyny ?

0

1-1!! Czekamy. .

5

Rakitic chyba ma większe przyciąganie ziemskie Haha

0

Aż serduszko się raduje jak widzę Paulinkę na rozgrzewce:))

6

To bardziej boli niż brak transferu do środka...

0

Seri .

0

Zapewne Eriksen, Seri, Keita

8

Ciekawe co byś powiedział, gdyby np. Teraz Messi sobie powiedział, że No ja nie gram bo chce do (inny klub). Słabe zachowanie, oby u nas nic nie odwalał.

0

Wszystko zależy od dnia, podkładu, snu, (szlugi), różnic temperatur i co się robiło :D

7

Ja się tylko boje, ze jak przyjdzie jakis klasowy SPO z dobrym strzałem z dystansu to będzie miał przymus podawania. Zawsze gdy ogladam mecze Barcy to, aż czasami chce sie wejść w telewizor i powiedziec No strzelaj! Zamiast wycofywać do tylu :P

4

Szczerze ? Wolałbym tego Draxlera za 40/50 niż Cou za więcej niz 100. Ta cena to przesada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta 3 wydaje się obecnie najlepszymi wyborami, aczkolwiek nie dałbym za nich więcej niż 100 mln €

2

Zgodafc może ?

0

Dobrze prawi kolega

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?